Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hósan megtorpant a súlygarap...

3 hósan megtorpant a súlygarapodás. Tapasztaltatok ilyet? Épp, amikor megtanult megfordulni.

Figyelt kérdés
Izgulok, hogy nem elég a tej, de olyat is olvastam, hogy épp ilyenkor, amikor megfordul stb, abba megy a bevitt energia, nem a súlygarapodásba.

2015. máj. 18. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen korban van egy ugrás/megtorpanás a súlyban. Változás, h úgy tűnik, mintha nem gyarapodna v a tejed lenne kevesebb. De ez tök normális. Ugyanúgy szoptass, ez egy fejlődési mérföldkő, teljesen normális :)
2015. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont így volt.

De azért nem mindegy, hogy mennyivel született, az első három hónapban hogy hízott és mennyinél torpant meg.

Nálunk úgy volt, hogy 3800grammal született a fiam, első hónapban keveset hízott, csak 4100gr volt 1hósan, 2hósan viszont már 5100, és 3hósan 5900. Utána egy éves koráig szép egyenletesen hízott 20-40dkg között. 1évesen volt 9kg. Ő is három hónaposan kezdett forogni. Annyi a különbség, hogy ő tápszeres baba volt.

2015. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok... az én lányom több, mint 4 kgval született.. de pl nekem azt mondta a doki, h addig amíg nem kiséri egyéb tünet (láz, fogyás, stb) addig ez természetes jelenség. Egy idő után beindul a gyarapodás újra. Van akinél látványosan van akinél nem annyira. Egy természetes növekedési ugrás ez amit minden baba szervezete másként él meg.
2015. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4 kilósan született, 3 hósan 7 kiló, de most 2 hete stagnál... Tudom, nem kevés, de ő nagyon hosszú, 68 centi, és ahhoz képest ez még nagyon kis súlynak számít.
2015. máj. 25. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!