Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babahámot? Babpórázt...

Milyen babahámot? Babpórázt ajánlatok? Hol és merre célszerű venni? Melyik márkát? Kb milyen árakra számítsak?

Figyelt kérdés

Tudom sokan azt fogják írni micsoda szörnyűség - a gyerek nem kutyus. Viszont kis korkülönbséggel többgyerekes és ikres szülők talán átérzik a helyzetem.

Alig több mint másfél év a kórkülönbség a fiaim között és a nagyommal egyszerűen nem alakult ki a helyes utcai közlekedés. A nagyom borzasztóan rakoncátlan, a kicsi meg még babakocsis. Ha egyedül (nagy ritkán) megyek csak a nagyommal akkor nincs semmi gond hisz van 2 szabad kezem és könnyebb utána is futnom. Viszont (általában) 2 gyerkőccel közlekedek .Először kiválóan megfelelt a tesóbabakocsi, de már a nagy hallani sem akar róla. Persze a kicsi is már elindult, de ő legalább még a babkocsiban marad ha megyünk valahová.



#gyerekpóráz #babahám #gyerekhám #babapóráz #baba hám #baba póráz #gyerek hám #gyerek póráz
2015. máj. 19. 00:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Na a humánus kommunikációról illetve hozzáállásról nem tőled kérek tanácsot! Szövegértési problémám nincs, ezt fenntartom! Ez egy ilyen fórum, szerintem számíthattál volna rá, hogy ha felteszel egy ilyen kérdést, akkor fogsz hideget meleget kapni! Egyébként teljes mértékben a te dolgod, hogy használsz e esetleg ilyen eszközt. A véleményemet leírtam, ezt te is megtetted, nyilván nem egy ilyen vita folyamán fog a te, esetleg az én gondolkodásmódom 180 fokos fordulatot venni. Tudod mit? A stílussal kapcsolatban igazad volt! Nem így kellett volna lereagálnom! Nincs olyan anyuka akit mások valami miatt ne tudnának megszólni. Ha úgy érzed, hogy ezáltal jobb és könnyebb lesz nektek, akkor használd (én továbbra sem tenném, de ez én vagyok)!
2015. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
71%
Szia , nekem 3 gyermekem van , 14 hó körkülönbségekkel...ill.ugye a legkisebb és legnagyobb közt 28 hó...:D mielőtt belekötnének...:)Én is gondolkoztam már...a babahámon...de szerintem kapnék beszólásokat utcán..., amilyen nyo morék ez az ország...(márpedig le fogom tenni a voksot a hám mellett)na szóval OKOSKÁK!!!...Ki jön nekem segíteni levinni a 3 gyermeket a játszótérre?: ) Vagy a babakocsit levinni a 3. emeletről...meg vissza , mikor sz* r a lift...egyedül kell megdoladom...és meg is tudom , de úgy ahogy az nekem jól esik és a gyerekeimnek biztonságos...ha ez az ára bevállalom. Kutyapóráz...apátok f* sza kutyapóráz...csak tarthatta volna rövidebb távon is anyátoktól...Annyira nagy intelligenciával rendelkező lenéző p arasztok vagytok...hogy hihetetlen...nekem kb a 2. kar megrándulásnál mondta az orvos , hogy ha nehéz megoldani mindig a babakocsival való sétát...akkor vegyünk egy babahámot és sétáljunk azzal...ugyanis az én fiam olyan peches ilyen téren , hogy hiába fogom a kezét...egy sima esésnél ,ha nem úgy puffan ahogy kéne , akkor elcsúszik a könyök izülete...ami azért nagyon nem kellemes visszapakoltatni se a dokival...most , akkor van 3. lehetőség ebben a sz* r városban...: lesz* pom magam , mert a te tves lift itt napi szinten sz *rik be...és annak ellenére , hogy 12.000 ft-os Közös költséget fizetnek a lakók b* szzák megcsinálni napok elteltével is(szemét elvitel kb ugyanez)...de megszenvedek a lépcsőn a babakocsival...megkockáztatva a pofára esést a gyerekkel...vagy napi szinten megkockáztatom , hogy a 3 gyerekkel mehetek az ügyeletre , hogy visszarakják az izületét...hát nem tudom , aki ilyen körülmények között , azt mondja , h. sz* r a babahám...sztem h* lye...hagy ne kelljen már a gyerekem biztonságát kockázatnom pár lenéző k* csög ember miatt...magatokba szállhatnátok kicsikét...Majd remélem jön a sok minek vállaltál gyereket féle pofázás...gondolom soha nem hallottatok még olyanról , h. költözés...gondolom ha veszel egy panelt , akkor nem pont a lift karbantartását kérdezed meg pl...ha épp rendben van és hoz visz...szóval felejtős , h. ebbe belekössetek...amúgy is ne itt lézengjetek fölöslegesen...majd ha lesz gyereketek vagy van , akkor annak a biztonságáról ítélkezzetek meg döntsetek...másrészt...szerintem nem éri meg véletlenre venni , hogy vagy kocsi alatt végezi a gyerek vagy nem , amíg te próbálod neki megtanítani a biztonságos sétálgatást...Amúgy meg viccen kívül egy kisgyerektől való elvárások valamilyen szinten hasonlítanak egy értelmes kutyától való elvárásokhoz...Kutyánál mit szeretnél?...lábnál maradjon...gyerektől mit szeretnél?...melletted sétáljon esetleg fogja a kezed...na és te idióta...a másfél éves se fogja elsőre megérteni , hogy nem szabad átszaladni...ha valami érdekeset lát , vagy ismerős kocsit úgy is oda akar majd szaladni , akár csak egy macska gyűlölő kutya , ha meglát egyet...megoldás: póráz vagy hám , gyermek esetében ugye hám...vagy...marad a babakocsis módszer...ami szerintem azért sz *r , mert szintén nem fogja megtanulni a babakocsis utazások során , hogy hogyan kell az utcákon közlekedni...na most írjatok légyszi olyan nagyon kíváncsi vagyok a kommentekre...milyen zagyvaságokat fogtok írni...csak minél hamarabb , mert szeretnék egy hatalmasat röhögni a borjú lenéző , realista gondolkozást kizáró embereken....:)
2015. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
10 éve van jogsim, kétszer szaladt elém kisgyerek, szerencsére már jó előre láttam, az anyuka is szaladt, de... A babahám egy biztonsági eszköz és pont. Nem tudom, hogy miért ilyen negatívak az emberek. Én nem használtam, de aki szeretné, miért ne használhatná!
2015. jún. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!