Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiamnak a 2 napközbeni...

1 éves fiamnak a 2 napközbeni alvás már sok, az egy pedig még kevés. Nalam tapasztaltabbak: ti ezt hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Most azzal probálkozom, hogy korábban teszem le aludni délután. Erre ő mit csinál? Addig alszik, amíg abban az esetben,ha 1 órával később aludt volna el...
2010. febr. 25. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a héten kezdtem el kihúzni az időt ebédig,kisebb-nagyobb sikerrel.

Általában 10-fél 11 körül szokott először aludni,és a délutáni is nagyon változó.

Ma is már 11-kor nagyon nem bírt magával,de elvontam a figyelmét,ült a konyhapulton,és segített főzni,így 3/4 12-kor ment aludni,előtte ebédelt,és aludt utána 3 órát,úgy kellett felébresztenem.

Muszáj átállni az 1 alvásra,mert a bölcsiben is csak ebéd után alhat majd....

2010. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, szerintem lehet neki kicsit "segíteni" (lásd időhúzás valami érdekessel), de nagyon nem lehet mit tenni, az idő megoldja magától, átáll majd szép lassan a szervezete. addig meg ki kell bírni, hogy hol ilyen a nap, hol olyan.
2010. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen átáll. Törekedni kell arra, hogy ebéd dèl körül és utána aludjon csak el.
2010. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elejinte 10-órakor aludt egy órát majd délután is 1.5 órát.

De kibirta 12 óráig 1 év után és ebéd után alszik 2-3 órát.19 óra körül este alszik is.

Van hogy 11-kor alszik el de. v. 10-kor is voltmár hogy elaludt és este 18-óra után már fürdetés volt.

2010. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!