Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akik nem tudtak a baba...

Van akik nem tudtak a baba nevében megegyezni és végül olyan név lett ami a másiknak nem tetszett de elfogadta?

Figyelt kérdés
Páromnak nem tetszenek a mostani modern nevek mint márko patrik benett vanessza szonja lilien de én ilyen nevet szeretnék neki az ősi magyar nevek tetszenek. Ki hogy oldotta meg?
2015. máj. 29. 15:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
igen, ismerőséknél ez van, az anyukát nem érdekli, hogy a párjának nem tetszik a név(olyan Brendon típusú név..)a párja csendben belenyugszik..
2015. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mi sem tudunk megegyezni, de még van idõnk! Szerintem valamelyikünk majd belenyugszik...De kérlek írd már a neveket nagybetūvel!!
2015. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

2 nevet kalott a fiunk ugyan ilyen okból, az egyiket èn adtam a màsikat a fèrjem :-)

Noel Marcell lett

2015. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Igaza van a párodnak. Miért kell ilyen idétlen nevet adni egy kicsinek. Az ősi nevek sokkal jobbak.
2015. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm telefonrol vagyok és azért lettek kisbetüvel a nevek.
2015. máj. 29. 15:43
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
:D :D dettó ugyanez! a férjem annyira rá van kattanva ezekre az ősi magyar nevekre,egyik rosszabb a másiknál. mikor elkezdi ezeket az árpád,töhötöm,cseperke,taksonyokat... nekem meg nem is a magyar nevek tetszettek hanem a külföldiek. aztán nagy nehezen találtunk olyat,ami mindkettőnknek tetszett. így Réka lett a lányunk :-) neki is tetszik,mert ősi,volt ugye Réka királynő,meg nekem is mert nem ilyen nyomi cseperke,virág meg ilyenek. vagiys bocsánat attól aki olyat adott,csak nekem nagyon nem tetszenek. ne menj bele olyan névbe,amit te nem szeretsz,de te se erőszakold rá. igenis lehet találni olyan nevet,ami mindkettőtőknek tetszik. mi már a 2.nak is lebeszéltük előre a nevét :D
2015. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A nagylánynak ő adta a nevét, és én is utálom meg a lány is. Arra kért, ha lehet, írjam alá a névváltoztatási papírokat. Sajna apának is alá kell írnia, és nem akarja. Eugénia a neve.
2015. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Legyen pl klasszikus neve a gyereknek és akkor mindenki elégedett :) Nekem nem tetszenek se az ilyen túl modernek amiket te írtál, de az ősmagyar nevek méginkább nem.

Legyen Dávid, Dániel, Levente, Márk, Zoltán, Zalán, Áron, stb...

2015. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hol kell megadni a nevet? Mikor megyek szülni? Mert akkor ugy is csak én leszek ott és azt mondok amit szeretnék:) Na jo vicc de ezt ó is mondta hogy ugy tudta apának kell valahova elmenni beiratni legalábbis régen lehet ez volt és ugy is azt irat be amit akar.
2015. máj. 29. 16:32
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát, kérdező. Manapság az ősi magyar nevek is éppolyan felkapottak, mint ezek a külföldről jött borzalmak (bár a Patrik nem új keletű, a Vanessza meg a cigányoknál régóta kedvelt).

Szerintem, válasszatok olyat akkor, ami magyar is, de mégis amolyan manapság divatos.

Fiúk: Boldizsár, Zalán, Botond, Bence, Levente, Bendegúz, Zétény.

Lányok: Zselyke, Luca, Boglárka, Csenge, Réka, Kinga, Emese, Hanga, Virág, Dalma, Kincső.

Utánanézéssel még találhatsz egy rakattal, én most a TOP 100-as listát néztem magyar tekintetben.

2015. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!