Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babát nyáron...

Másfél éves babát nyáron elengednétek a nagyszülőkkel?

Figyelt kérdés

Anyukámék nagy utazók, belföld, külföld egyaránt, mi a férjemmel annyira nem szoktunk menni semmerre (főleg pénz miatt)

Anyu már "bejelentette igényét" a kislányomra, hogy majd nyáron viszik ide-oda pár napokra.

Ti mit szóltok ehhez? Akkor lesz másfél éves.


2010. febr. 26. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Én még nem adnám oda.
2010. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Én nem.

Persze lehet én vagyok túl aggódó, de nem engedném.Pláne külföldre,ha hirtelen bármi okból szükség lenne rád, hogy oldanád meg.

Úgy igen, hogy reggeltől estig, de több napra nem.

2010. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem, másfél éves baba szerintem még ne utazzon anya nélkül, ne hagy hogy erőltessék. Nyugodt tudnál lenni? Miért nem visznek magukkal Téged is?:)
2010. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok az első. Én elengedem. Igaz nyáron már 2 éves lesz a lányom, de már tavaly nyáron mondta anyósom, hogy viszi magával Balcsira.

Én már most örülnék, ha elvinné egy-egy éjszakára.... 20 hós és pár napon belül jön a kistesó...

Tavasszal már viszi magához, nyáron meg egy hétre balcsira. én egyáltalán nem bánom, nem kell annyira magatokhoz láncolni a kicsit....

2010. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Határozott NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem utazgatnának annyit, elengedném, fix helyre, ahol tudom, van játék, biztonságos, 2-3 éjszakára max. De igy elég furcsán hangzik. Azért szerintem nem kell fixen elzárkózni, ha szereti a nagyszülőket, megbizik bennük, és biztonságos a hely, akkor miért ne? Mi eddig olyat csináltunk csak, hogy a baba itthon maradt, mi meg 3 napra elutaztunk, de nagyon jól megvolt a kisfiam, 10 hónapos volt. Szóval ez szerintem több tényezőtől is függ, nem csupán annyi, hogy igen vagy nem :) Sok sikert :)
2010. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nyugodt szívvel elengedném, nem csecsemő már.
2010. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyukámékkal én is elengedném.
2010. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is elengedném, persze a nyagszülőktől is függ. Te tudod mennyire felelőségteljesek.
2010. febr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elengedném, el is engedem, igaz én csak anyóshoz, mert ő nem utazgat, de kitűnően bánik a gyerekekkel.
2010. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!