Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket nem zavar, ha random...

Titeket nem zavar, ha random emberek kezdenek el gügyögni a gyerekednek? Pl. Pénztáros fizetéskor

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 10:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Megértelek, engem szörnyen zavar....múltkor például buszon ültem, kisgyerekes anyuka a babakocsival, és mellette egy nő ült....hát azt hittem beszarok, a nő még a buszról leszállva is integetett és puszit dobált a babának (vagyis a busznak mert be már nem láthatott), ezt miért kell??? Az egy dolog, hogy rámosolyog meg integet neki, de miért kell fél órán át gagyogni neki....tök kínos volt és az anyuka nem szólhat rá mégsem, mert az meg milyen.... (nem, nem ismerték egymást)
2015. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Lehet en vagyok foldonkivuli."


Nem, neked az a bajod, hogy totálisan magadból indulsz ki. Le is írod többször: téged felvidít a gyerekmosoly egy fárasztó nap után, szerinted normális emberi reakció a gyerekre való ösztönös mosoly.

Én is szeretem a gyerekeket, de meg tudom érteni, hogy valakit egyszerűen hidegen hagynak. Nem hozzák lázba, nem is vágyik rá, vagy bőven elég a saját gyereke, másé nem érdekli, talán észre sem veszi a te vagy bárki más gyerekét, mert nem keresi vele a szemkontaktust. vagy látszólag oda néz, de nem ott van, ténylegesen nem látja, ami előtte van.

És ettől még az illető egy NORMÁLIS ember, a bűne annyi, hogy nem úgy áll a világhoz, mint te.

Nagyon sok embernek nem lesz jobb attól a napja, hogy a Tescoban sorban állva rámosolyog egy idegen gyerek. És ő sem UFO, csak ő ilyen.

(Azt már csak tök mellékesen jegyeztem meg, hogy valakinek fájó pont is lehet a gyerek. De egyébként én korábban, amikor még nem is vágytam gyerekre, akkor sem igazán néztem meg őket, mert akkor nem is foglalkoztatott.)

2015. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!