Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan foglaljam le?

Hogyan foglaljam le?

Figyelt kérdés
Egy hetes babamrol van szo,nyilvan normalis amit csinal ,de lehet hogy en nem tudok valamit.A nap nagyreszet atalussza ,de ha fent van csak uvolt.Addig ,mig mellre nem teszem ,eszik 20-30 percet majd elalszik rajta.Ha felkel ,jo ha 5 percig birja ,majd sirva fakad.Tulajdonkepp ebbol all a napunk.Tudom nem lehet egy hetes babaval sok programot kitalani ,de aggodok erte ,hogy alszik egesz nap ,ha nem akkor egyfolytaban sir.Masnak is igy telnek/teltek a napjai egy csecsemovel?Egyebkent szoktam neki orvosom tanacsara Espumisant adni neha ,de igy veszem eszre ,ilyen teren nincs gondunk ,alul-felul mukodnek a dolgok.:)Figyelek a ruhazatara ,kibontom tobbszor a pelenkabol szelloztetni,lazat is meg szoktam merni.Szoval nem tudom mit tehetnek meg erte ,hogy jol erezze magat.:(
2015. jún. 3. 21:41
 1/4 Lienci ***** válasza:
Emlekszem, az elso idokben pontosan ugyanez volt a,bajom, hogy nem tudtam mit kezdeni a babaval, ez nagyon nehez idoszak. A vedono szinte kinevetett, amikor kerdeztem, hogy mit csinaljak vele, hogyan kossem le, foglalkozzak vele, de csak legyintett, hogy sehogy. Es valoban igy van, nem nagyon lehet mit tenni. Beszelj hozza sokat, ringasd, enekelj neki, olelgesd, egyeslore es meg par honapig ezt tudod tenni.
2015. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha beszelek hozza ordit,ha felveszem akkor 2 percig birja,szeretgetni se lehet mert akkor is sir.de gondolom akkor ez nem egyedi eset ,es az ido fogja megoldani:)
2015. jún. 3. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem akarlak megbántani, de csak a lényeget nem látod: egész nap alszik és felkel enni! Örülj, legyél boldog ez, nem fog sokáig tartani! Egy hetes baba alszik és felkel, ha éhes! Az enyém, addig volt csendben, míg evett, 5 hónapos koráig ez ment: nem aludt egy percet se, vagy evett, vagy sírt! Ő még csak enni kel fel, örülj neki!!! :-)
2015. jún. 4. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze ertem en hogy nyugi vam es ez jo,ki kell elvezni.csak nem voltam benne biztos hogy egeszseges ha atalszik majd 24 orat ,ha barmi inger eri azonnal uvolt.pedig en szivesen foglalkoznek vele ,gondolok itt olyanra hogy lekotne pl ha felveszem es setalgatunk ,enekelnek neki vagy barmi.
2015. jún. 4. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!