Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, aki direkt nem...

Van olyan, aki direkt nem vett legzesfigyelot? Miert?

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 12:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
Amíg a kórházban voltunk egy percet nem tudtam nyugodtan aludni, folyton őt sasoltam, vagy ha elaludtam, rögtön felriadtam, hogy mi van vele. Alig vártam, hogy hazaérjünk és végre legyen alatta. Nekem biztonságot adott. Nekünk egyszer sem riasztott tévesen. Nekem baráti körömben egy kisbaba nem kelt fel a délutáni alvásából 1 évesen. :( Előtte semmi ráutaló jel nem volt, szépen fejlődött. Csak gyanús lett anyukának, hogy sokáig alszik... Sajnos több esetről tudok még, de hál'Istennek az nem végződött halál. Szóval nem hülyeség!
2015. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

én komolyan nem értelek titeket...

bárhol lehet baj, nem csak ott, ahol volt előzmény, vagy koraszülött. Barátnőmnél sem volt előzmény, se koraszülöttség, se semmi. A fél éves babájához sajnos már csak a temetőbe jár.

Szóval aki azt mondja, hogy felesleges, az HÜ.LYE. Ennyi.

Mondd azt, hogy nem volt rá pénzed, sajnáltad rá, de az, hogy felesleges, az baromság.

Én ilyenkor azt szoktam kérdezni az ilyen "tök fölösleges, reklámfogás" stb beszólásokhoz, hogy ne adja isten, de ha baj történik, mit fogsz érezni, hogy sajnáltad rá azt az X ezer forintot?

Szóval lelketek rajta, ha nem vesztek, de ne adja isten, hogy nagyon drágán tanuljátok meg a leckét.

2015. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10%

Utolsó, kicsit eltúlzod. Rengetegféle születési rendellenesség lehet, amit nem fog orvosolni egy nyamvadt légzésfigyelő. Mi van, ha babakocsiban tolod? Akkor is aláteszed? Nekem mindhárom órákat aludt benne évekig.


Egy teljesen egészséges baba nem fog csak úgy elaludni. Valami van a háttérben: dohányos anyuka stb.

2015. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11%

12!

Hülye vagy te. Nem vettem. Nem azért, mert nem volt rá pénz, hanem azért, mert értelmetlennek találtam. Közel s távol a környezetemben egyetlen bölcsőhalal sem történt az elmúlt 40 évben. Köszönöm, a gyerekem és az összes többi gyerek is jól van. Sem az orvosom, sem a védőnő, se a gyerek orvos nem ajánlotta, minek vettem VOLNA?

2015. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy örök vitatéma, úgy tűnik. Nekünk volt, én nem tudtam volna elviselni, ha miattam bármi baja lett volna a fiamnak. Van, aki nem így gondolkodik, hanem közli, hogy felesleges. Lelke rajta, mindenki a maga gyerekéért felelős. Szerencsére.
2015. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
12 vagyok, 15 leírta, amit akartam. Az én gyerekem élete hál' isten nem az ilyen nagyon okosokon fog múlni.
2015. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 vfrtom ***** válasza:
De nem is a légzésfigyelön...
2015. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Mondom, ne adja isten, hogy a te gyerekedé viszont a légzésfigyelőn múljon (vagy a hiányán).

Majd ha esetleg baj lesz, azzal nyugtatod magad, vagy barátnőt, vagy akárkit, hogy ez nagyon ritkán történik meg? Pont le fogja/fogod sz.rni, hogy hánnyal történik, ha veled/bnőddel/ismerősöddel megtörtént.

2015. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, értsd már meg, hogy hiába jelez, ha van, sok esetben a gyerek menthetetlen. Itt is olvastam már egyik nap, hogy orvos is jelen volt a riasztásnál, a baba mégis meghalt.
2015. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ez igaz. de utólag sose fogod megtudni, hogy elég lett volna az arcába fújni, és megmentheted, vagy valóban 'feleslegesen' riaszt.
2015. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!