Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire válik be a karikagyűr...

Mennyire válik be a karikagyűrűvel való jóslás? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van az a módszer, hogy egy hajszálra tesszük a karikagyűrűt és azt tartva attól függően, hogy előre hátra vagy körkörösen mozog kiderül milyen nemű gyerekünk és hogy hány lesz (attól függ hányszor indul el minden megállítás után). Szerintetek ez beválik vagy csak babona? :D

2015. jún. 6. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy-vagy. Nagy tévedés nem lehet. Amúgy baromság.
2015. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

50% :) mivel csak kettőből kell tippelni.


Amúgy vicces, első babámnál minden jóslást kipróbáltam unalomból, neten is, élőben is. 14 eredményből jött ki az, hogy kislány és lassan két éves a fiam :D Szóval túl sok jót nem tudok ezekről mondani. :)

2015. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem. Annó egy kolléganőm hitt benne, és megcsinálta hármunknak. Az egyik kolléganőmnek egy fiút és egy lányt jósolt (neki két fia lett). Nekem két fiút (egy lányom lett)), a főnöknőnknek egy lányt (neki végül nem lett egyáltalán gyereke, és már valószínűleg nem is lesz, mert elmúlt 45 éves).

De mindenesetre jól szórakoztunk, arra kiválóan megfelel.

2015. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit ér mint a többi babona. :) A babonák szerint nekem 100% kislány lenne, a valóságban pedig fiút várok. Amúgy én nagyon kíváncsi természet vagyok, legalább a móka kedvéért is megnéztem ezt a módszert is, de ez is tévedett.
2015. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy ismertem,hogy nyakláncra tesszük az arany karikagyűrűt.


Én megcsináltam:)

Először ide oda kilengett ha jól rémlik az a fiú:)

Utána gondoltam,hogy elteszem és befejezem a "szórakozást" de aztán mégis csináltam egy utolsó próbát:) akkor meg körkörösen mozgott ami elvileg kislányra utal. Megint megcsináltam és esküszöm,hogy össze vissza mozgott,se nem kör se nem ide-oda:D

Na mondom tuti 2en vannak és egy fiú gy lány:D

De nem:) "Csak" egy kiscsajszim lett:)


Szerintem véletlenül sem szabad ilyen babonákat elhinni,de mókának nagyon is találó:)

2015. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Épp most válaszoltam egy hasonló kérdésre, ahol leírtam, hogy a gyűrűs jóslás szerint egy fiam és egy lányom van. Amúgy meg igazából két lány. :)

Ezek a "jóslások" csak szórakozásnak jók!

2015. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok, most derült ki, hogy másodszorra is lányt várok. A karikagyűrűs kolléganőmön kívül- aki ugye két fiút jósolt - az összes "jósnő" melléfogott, aki megpróbálta eltalálni a születendő porontyaim nevét. A legközelebb egy asztaltáncoltató nő került a megoldáshoz, aki egy lányt jövendölt.:-)

Na, ennyit a jövőbe látás hatékonyságáról!

2015. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!