Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is állandóan beveri...

Nektek is állandóan beveri valamijét, vagy csak nekem? De napi szinten.

Figyelt kérdés
Most lesz 9 hónapos,minden napra kijut valami...Tegnap pl. az ágyának az ágyneműtartós fiókját húzta rá a kezére. Böhöm nagy,masszív,eszembe nem jutott volna. Na ment a sírás. Aztán este bevágta a fejét az ágyrácsba. Tegnapelőtt lefejelte a radiátort. Ma elborult,lefejelte a földet. Ma felállt a pelenkázón,előredőlt és lezúgott róla. Elkaptam szerencsére,többet nem is fogom pelenkázóra tenni. Nem számítottam rá,hogy feláll,későbbre vártam. Csak nálunk van minden nap ilyesmi???
2015. jún. 9. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1.5 évesen ön- és közveszélyes, ha lelkesen játszik itthon, pedig már szinte mindent elpakoltam, amit csak lehet :) heti 2-3x van nagyobb esése, soha előre ki nemn számítható módon. :) Kitartás! :) Lesz még rosszabb is! :)
2015. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
uh kösz a bíztatást :-)
2015. jún. 9. 11:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Az enyém múltkor mászás közben fejelte le úgy a padlót, hogy kicsattant a szája. Pedig már mászik egy pár hónapja, lassan megy és mégis. Fogalmam sincs, hogy hogy csinálta. Előtte a játékos doboz tetejével vágta magát úgy szájba, hogy 2 helyen is kicsattant. A fejét állandóan beüti valahová, lefejel valamit. Szegénykém folyton szenved valami balesetet, amik kivédhetetlenek. Ha ott állnék mellette mindig is megtörténne. Hát, így nőnek fel, meg kell tapasztalniuk ezt is... :(
2015. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja valamelyik nap az ágyon mellettem, ahogy kiült oldalra már huppant is le az ágy széléről. Úgy kaptam utána és a zoknijánál fogva tartottam meg, hogy ne essen akkorát...
2015. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lányom onnantól, hogy megtanult felállni, majd járni, kb. 2 éves koráig nagyon sokat esett és ütötte be magát. Állandóan kék, zöld, lila volt..
2015. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves. Ilyen kisebb balesetekre, mint sima elesés, belerúgás valamibe, fejkoppanás, már oda sem figyelek (ő sem). Nagyobb baleset igazából 1 volt, de azt 2 foga bánta sajnos.
2015. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jézusom,akkor tényleg lesz ez még rosszabb is,azt hittem csak nálunk van állandóan valami. 3as rossz olvasni is,nálunk a földszinten kő van :-(
2015. jún. 9. 12:37
 8/12 anonim ***** válasza:
17 hós fiammal és 2,5 éves lányommal napi szinten történnek kisebb esések ütések. Múltkor lányom úgy kupán vágta a lapátjával fiamat, hogy majdnem felrepedt a szeme mellett. Rá napra fiam a lépcső tetejéről zuhant egy jó nagyot, szerencsére semmi baja. Lányom csecsemőkorában is zuhant nem egyszer, pedig tényleg mellette voltam, 2x esett ki itthon a babakocsiból, egyszer pedig mellőlem az ágyról, mert elbóbiskoltam. No míg én ezt leírtam, fiam horrorfilm forgatást végzett itt mellettem a padlón, tiszta vér volt körülötte minden meg az egész teste, valahogy férjem zsilettét elcsórták, és megvágta az ujja hegyét.
2015. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kicsit OFF, de erről ez jut eszembe:

"Egy ilyen udvari szállító szörnyű ideges, az öreg Kafka olyan ideges vót, hogy mikó a kislyánya pillanatonkint beverte a fejét a bútor sarkaiba, akkó az öreg Kafka, az udvari szállító, kihozott a műhelybő egy egész kosár válltömést, és körülbélelt vele minden bútorsarkot, no és mer olyan ideges vót, olyan hevessen nyitotta ki az ajtót, hogy ekábította vele a kislyányát, a Látal meg azt javasóta neki, hogy csak egy válltömést ragasszon, de azt a kislyánya homlokára."

2015. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es ez nagyon nagy :D:D. Az én lányom 7 hónaposan kezdett felállni akkor rengeteg esés volt, de úgy hogy minden esésnél a feje koppant a földön. Ez ment pár hétig aztán egyre ritkábban én már észre se vettem csak mondtam páromnak, hogy már megint "kopog". Most is sokszor vannak kisebb balesetek, ujjára húzza a zoknis fiókot, beveri a fejét stb, de ezeket úgy csinálom mint aki észre se veszi, mert óránként rohangálhatnék sajnálgatni:), így max nyöszörög egyet és játszik tovább.
2015. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!