Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mosható pelenkát kb. mennyi...

A mosható pelenkát kb. mennyi idős gyerköcnél érdemes elkezdni?

Figyelt kérdés
ahogy hazajövünk a kórházból? vagy várjak még vele?
2015. jún. 9. 13:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, a "nem tudom" arra vonatkozott, hogy nem tudom mennyi fogyna egy nap, ha ilyet használnék.

Kedves 9-es! De van apja a gyereknek és, amikor nem dolgozik, akkor segít a gyerekekkel és elmegy bevásárolni és megpucolja a krumplit is, csakhogy: minden hétköznap reggel 5-től este 7-ig dolgozik, hétvégén meg szombat reggel 5-kor indul és hétfő reggel 9-10 között ér haza.

Kedves 10-es! Az én lányom nem néha volt nyűgös, 6 hónapon keresztül minden nap ez ment! Ezenkívül: a kislányom 4 és fél éves szeptemberben megy oviba, ő is itthon van velem, a kisfiam 10 hónapos, szóval 2 gyerek, háztartás, stb., de ha nekem reggeltől estig állna egy műanyag zsákban 5-6 kakis pelus (főleg ilyenkor, nyáron), akkor este valószínű, hogy a vacsorám is hamar mellé kerülne, főleg amikor már eszik is, mondjuk 6 hónapos korától (egy pelenkacsere után így sem győzök szellőztetni, hát még ha 5-6 lenne egyszerre? Az szerintem, már biológiai fegyver!)! Nyugodtan lehet offolni, de ez a véleményem!

2015. jún. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
De ha nem értesz hozzá, nem kell válaszolni, csak hogy eldicsekedhess, hogy te mennyire stramm anya vagy/mennyire szar az életed. Nem próbáltad, nem tudhatod, milyen. Akkor tessék továbblépni.
2015. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

9es természetesen van apja. akinek családi cégük van,nem teheti meg,hogy délután 3kor hazajön,mint sokan mások. nekem meg tejallergiás volt hasfájás,üvöltés napi 14 órát,hányás az első hét hónapban. kicsit normálisabban is érdeklődhetnél a nincs apja a gyereknek kérdésnél.

az alap témához hozzáfűzze,én se szívesen mosogatnám ahogy utolsó írja,de ha nem próbáltuk nem tudhatjuk milyen. azért néztem webshoppon ezeket,van eldobható pelenka belső is,gondolom az pont jó nyáron a szagosabbakhoz

2015. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
*utolsó előtti
2015. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 sandrachnologic ***** válasza:

Az embernek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. Nekem a nagy fiam tej-tojas-szoja allergiás, mindent magunk készítünk itthon neki, kiveve a hust/rizst/zoldseget-gyunolcost, de azt is teemelunk mi magunk, csak nem eleg sajnos. A baba egyelore tejre reagál csak, igy én dietazok miatta. A Férjem nem eszi meg a diétás kaját, neki kulon kell főzni. Minden nap ketfele. :) csak hogy hagy panaszoljam mar el én is a dolgainkat. Ja mindezek mellett levelezőn fősulis vagyok :)


Ez egy elhatározás. Nem kell mindenkinek moshatoznia, de nem kell elvenni mas kedvet, foleg ujoncoket tapasztalat nelkul, a kerdest totálisan kioffolva. Napi 10 perc azert, hogy a gyerekem a legjobbat kapja, ne termelnek szemetet es kenyelmesen elhessek nem sok. Igen, nekem az a kényelem, hogy "terem" itthon a tiszta pelus, Sosem fogy el, de nem bujom az újságokat hogy eppen hol akciós, nem cipekedek es nem koltom ra a penzr. Egyszer kell megvenni a moshatot, aztán csak karbantartani, ami filléres dolog, mert max tepozar vagy gumicsere kell 1-2 eves hasznalat utan. A hasfajos gyereket meg hordozni kene, testjozelsegben megnyugszik. De gondolom neked az is teher lett volna.

2015. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
remélem nem nekem szólt a válaszod utolsó :-( hordoztam én,de nem bírtam egész álló nap,nagyon jó súlyban van,és 7 hónapos korában derült ki az allergia,addig én nem bírtam volna reggeltől estig cipelni.mindegy,egy offos kérdés,nálatok nem probléma,hogy a férjed mást eszik? a gyerek nem kívánja meg,nem sír érte? vagy még kicsi?
2015. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 sandrachnologic ***** válasza:

Ha hordoztad, akkor Bocsi. Gyebkent én 18 kilós korwig hordoztam a fiam, ha erdekel a hordozas tvabbra is, akkor a megfelelő eszközzel haton hordozva elkerulheted a derekfajast :)


A kérdésre: Mindenkinek ugyanazt fozom, csak maskepp. Ha a Férjem rakottkrumplit eszik es az ugye tejfölös, akkor magunknak zabtejszinnel keszitem. Sütiket mentesen sütöm, azokon nem érződik ki a növényi tej ize, meg a fozelekeken sem. Kenyeret, kelt tesztakat stb szinten mentesen, ezeken sem érződik. Leveseknel ha tejfölös a leves akkor mielott tejfoloznem kiveszem a magunket. Ha o túrós tésztát eszik, mi eszünk grizeset. Megoldjuk, csak nehez. 3 évesen derult ki neki az allergia, most 4 eves. Sajna mar megszokta harom eves korára a joghrtot, sajtot, túró rudit... Ezeket ugy eszi a Férjem, hogy a gyerek ne lassa... :'(

2015. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
van egy csatosunk, azt nem mondanám,hogy nem fáj vele a derekam :-) és az oviba viszel neki enni,vagy van tejmentesük?
2015. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 sandrachnologic ***** válasza:
Nem jar. Neki tej-tojas-szojamentes étrend kell, ami meg nyomokban sem tartalmazhat, mert a tojastol pl. Azonnal kohogni kezd... :( asztmás ia.
2015. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ja értem :-( akkor nem egyszerű :-(
2015. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!