Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg kell zoknit adni a...

Tényleg kell zoknit adni a babára (5 hetes) ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Idősebb rokonaim szerint mindig kell rá zoknit adni, még a nagy melegben is. Viszont én nem adnék rá, hátha túlmelegszik a baba. Szerintetek?
2015. jún. 12. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sem adnék rá, de figyelném azért a lábát, nem hideg-e?
2015. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dehogy kell.
2015. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a babám most 5 hetes lenne kizárt,hogy adjak rá zoknit.. Esküszöm ez gyerekkínzás:) Nekem 6 hós a babám ugyan,de egy pelenkán kívül itthon más nincs is rajta,max néha egy body v póló.
2015. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy nyamvadt zoknitól hogy melegedne már túl?

Egyébként egy ilyen kicsinek még rém rossz a hőháztartása. Figyeld, úgy döntsd el!


(Ha abból indulok ki, hogy én éjszakára még a legnagyobb hőségben is húzok...)

2015. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-hez: mármint én magamnak
2015. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyeld a lábát. Az én lányom is ilyen melegben született, napközben elvolt, de estefelé mindig kapott zoknit, mert jéghideg lett a lába. De ő fázós fajta, most 3 évesen is.
2015. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat! Én is úgy gondolom, hogy csak akkor adok rá zoknit, ha hideg aa lába.
2015. jún. 12. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!