Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos a babám, anyatejes....

2 honapos a babám, anyatejes. Napi 6-8 kaki van még, és még mindig erölködik, mintha nemtudna kakilni. Ez mitöl lehet? Szerintem igy is többet kakil a kelleténél.

Figyelt kérdés
amugy,állitolag hasfájos is.
2010. febr. 28. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyatejesnél a napi 6-8 kaki normális. Nem lehet hogy pupi is van, azért erőlködik?
2010. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy szoptatási tanácsadótól hallottam, hogy a tejci, ami a gyomrukban van, mivel hamar megemésztődik, szinte azonnal székelési ingert vált ki. És így magára az ingerre reagálnak ilyen módon a babák. Egyébként makk egészséges a babád, szépen kakil!
2010. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányos is ilyen sokszor kakilt, és ő is erőlködött, de én ennek nem tulajdonítottam jelentőséget. (csak megannyi más dolognak) Lehet, kellett volna?... á, nem hiszem, már 16 hónapos.
2010. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!