Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos baba tényleg egyálta...

8 hónapos baba tényleg egyáltalán nem ehet csokit?

Figyelt kérdés
Csak egy sort adtam neki (4 kocka), láthatólag nagyon ízlett, de az egyik barátnőm kiakadt ezen. Lesz tőle baja?
2015. jún. 14. 18:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja.

Azt, hogy elmondd-e, nem nekünk kell eldönteni.

Én anyukámnak anno elmondtam, hogy az öcsém megette a gyurmát, amíg vigyáztam rá, jót nevetett az egészen. Szóval én simán megmondanám neki.

De lehet, hogy a Te anyukád nem ilyen...

2015. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem igazán egészséges neki. ha adsz neki egy pici darabot, semmi baja nem lesz. én pl minap egy pici kávés kanálnyi (vagy nem tudom melyik a legkisebb kanál) fagyival kínáltam meg a 10hónapos fiamat. tetszett neki, megette, tátogott még, de nem adtam még neki. a 4 kocka piszok sok. de nem lesz nagy baja, bár ezek a csokik sokszor tartalmaznak tejet, mogyorót...stb, az sem kell még neki. tehát legközelebb ne adj neki. :)
2015. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

akik teljesen ki vannak akadva,azoknak valószínűleg még csak egy gyerekük van...Majd ha kettő esetleg több lesz,rájönnek,hogy nem dől össze ilyesmitől a világ...Szóval szerintem nyugodtan elmondhatod anyudnak is,nem tartom valószínűnek,h leharapja fejed :D

Többször ne adj neki,mert valóban nem tesz jót neki,de azért baja sem lesz tőle a tesódnak.

2015. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze jó vicc. Arra nem gondoltatok, h nincs neki még foga? Gondolom nem rágta össze. És ha félre nyel, tudod mit csinálj??
2015. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

tényleg, hogy adtad neki azt a csokit?? azt még szétnyammogni és nehéz...

4 kocka egyébként egy felnott napi adagja. egy ilyen pici babának az nagyon sok.

én elmondanám.

2015. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12es vagyok. amúgy én is elmondanám, ha lenne baja a picinek az anyukája tudja miért. ha nagyon sír akkor tudja hogy lehet fáj a pocakja, vagy ha kipattogna akkor se ijedjen nagyon meg mert lehet a csokitól.
2015. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!