Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is félre szokott...

Nektek is félre szokott nyelni a babátok?

Figyelt kérdés
Régen szopizáskor nyelt félre.Mostanában már iszik cumisüvegből vizet is és van hogy félre nyel ezt mikor nővik ki? 5 hónapos kislány.

2015. jún. 14. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
hipotón babákról hallottam ilyet(túl lazák az izmok)
2015. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*de amúgy megesik!

én pl ha vizet adok cumisüvegből azt automatikusan kisebb lyukúba adom neki, mert igényli, a víz gyorsabban folyik át.

2015. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nagyon gyakori, hiába a lepontozás, mert tényleg úgy van.
2015. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hipotón arcú babáknál az egyik tünetjel ez. Szoptatásnál nem volt nehézség, pl. gyakran kiesett a szájából a mellbimbó?
2015. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az én babám nem hypoton.
2015. jún. 14. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:
A hipotónia általában csak egy-egy területet érint, ha az arc érintett, akkor vannak szoptatási, nyelési, rágási nehézségek. Ez nem látványos, nem lehet másról, csak a tünetekről észrevenni, dévényes gyógymasszőrök sem látják, hanem kitapintják a hipotón arcizmokat.
2015. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs ilyen problémája mert állandóan a szájában a kezecskéje más tárgyakat játékokat rágícsál.Mosolyog kacag gőgicsél.Szopni is nagyon jól szopik,csak anyatejes és már hét kiló.Pár napja amióta elkezdtük a cumisüvegből a vizet adni van hogy annyira megszívja és utána köhécsel.Van hogy tartogatja a szájában a vizet .Egyébként nem cumis nem szereti.
2015. jún. 15. 07:37
 8/9 anonim ***** válasza:

A lányomnál sima figyelmetlenség volt. 10-11 hónapos korára kinőtte.


Most fura torokhangokat ad ki, közben a nyálát szívja és néha ettől kezd el fuldokolni, mert sikerült a saját nyálát letüdőzni a mutatvány közben.

2015. jún. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
😃
2015. jún. 16. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!