Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ennyire fáradt?...

Csak én vagyok ennyire fáradt? Leszoktassam a ciciről? De hogyan?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy leszoktassam e,vagy magától el fogja hagyni?10 hónapos mult,és éjjel 3-4 óránként cicizik,de ugy hogy a 300 gr főzit vacsira még benyomja.Tuti nem éhes,nincs tul meleg a szobájában sem,de cumisüveget amugy sem fogad el,sem cumit.pedig van 5 féle.Nem tudom mit tegyek,sirattatni nem akarom.Ha észreveszi hogy kikerül a cici a szájából,felébred és sir.Van hogy csak nyammog rajta.Nem akarom hogy a nagytesót felébressze éjjel,de én se bánnám ha végre csak 1 éjszakát aludhatnék.Vagy csak 1szer ébredne.Nappal még elmegy hogy cicivel alszik,de az éjjelek a huzósak.Mit tegyek?Kinek mi vált be?Lelkifurdalásom is van ez miatt,de ez már nem táplálékforrás megtagadás,hanem anyai bujás megtagadás,de bánt hogy nekem ez teher éjjel.
2010. márc. 1. 11:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Azért leirom a napirendjét,hátha kevés neki a kaja,de nem hiszem.

9 körül 120 gr pép

13 körül 300gr főzi(husis,néha sajttal)

17 körül 160 gr gyümi joghurttal

21 körül alvás előtt 300 gr főzi(ebédből megmaradt)

A mi vacsinkból is csipeget,az ebédemből is néha.

napközben lecsuszik 1 banán vagy 2-3 pogi,1-2 kekszi.

10hós és közel 11 kg és kisfiu.

Szivoszálas kulacsból babavizet iszik ugy 3 dl/nap.Ennyi a napi fogyasztása+alváshoz cici,és éjjel kb 5ször cici.

2010. márc. 1. 11:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ciciztetés közben óvatosan, finoman vedd ki a cicit a szájából és azonnal be a cumi. Lehet hogy nyavalyogni fog az elején, de be az ágyikóba , hasra tenni és simogatni a hátát.

2010. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és valahogy az "alvásos cicit" ki kellene venni a programból. Ha a cumit nem használja, az ujját vegye be (fürdés, vagy kézmosdás után nem gond). Hasra tenni, simogatni a hátát. Még jobb mellkasra venni. (úgy hallja a megnyugtató anyai szívhangot is) Hálózsák is segíthet. Nálunk is meleg van, és ő mindig arra kelt fel, hogy "kitakaródzott".
2010. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi.Megpróbálom.Ha el is fogadja,de igy a következő kör a cumival lesz.A nagyobbikkal nagyon megszenvedtük.4 éves korára hagyta el a cumit.Egy a szájba,egy-egy a két kezében járt kelt.Ő nem cicizett annó,csak 3 honapig.Kevés volt a tejcim,vagy nem voltam elég kitartó.

Köszi a tippet!

2010. márc. 1. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!