Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éveseteknek hogy néz ki a...

1 éveseteknek hogy néz ki a napirendje? Mikor kel, mit és mikor eszik, mikor alsalszik, mikor fürdik?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
8 kor kel, reggelizik velem- muzli, joghurt, kalács stb., 10 korul kap egy kis joghurtot, majd leteszem aludni fél11 korul (kb. félorát alszik), fél1kor ebéd- hus, zoldség, tészta, szoszok...ami van, 2korul leteszem aludni (kb. 1.5 orát alszik) du. 4 kor kap egy kis gyumolcsot, 6-7 korul furdetés, fél8 korul eszik velunk,- párolt zoldség, hus..és utána még megeszi a tápszerét (210ml) is :D 8-fél9 fele meg alvás.
2015. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még nincs 1 éves (11 hónapos), de röviden így néz ki egy napunk:

Reggel 8-9 között ébred, öltözés, szopi. Délelőtt általában otthon vagyunk, mert készítem neki az ebédet, játszunk, házimunka, vagy elmegyünk bevásárolni. 10-11 körül eszik gyümölcsöt (hol keksszel, hol natúr joghurttal) vagy velem kenyeret/kiflit felvágottal/sajttal. 1 körül ebédel, ami általában zöldség hússal (olykor reszelt sajttal tojással, tésztával stb.), ezután pedig alszik. Az alvásidő elég változó, hol 1, hol 3 óra. 4-5 körül eszik legközelebb, ez lehet tejpép/gabonapép, virsli, maradék főzelék, felvágott. Ezután séta vagy pancsolás/hintázás és hasonlók a kertben. Most nyáron 8-kor fürdés, majd szopi és fél 9-9 körül teszem is le aludni.

2015. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát,ott kezdem,hogy nem alussza végig az éjszakát és már 13 hónapos (mindent próbáltunk,citromfű tea,cumi nem cumi,hűvösebb,melegebb,már a sedatif pc-t is,de semmi) 3-5ször kel. :-(

Szóval innentől holt fáradtan indul a nap persze 7 körül.Egyből tápszert iszik,délelőtt már nem fektetem le,mert akkor éjjel még többször kel.

10 körül gyümölcsöt adok neki keksszel,dél körül ebéd: amit mi eszünk (husi,krumpli,hal,tojás,bármi)

Uzsonna délután: puding( tápszerből kell) vagy gyümölcs keksszel vagy zabpehellyel vagy kenyér valami feltéttel.Fürdés fél7-7 körül.Vacsora 7 körül,tápszer és utána zsemle valami feltéttel.Ha nem eszik rendesen,akkor éjjel felkel enni,addig ordít,amíg nem adok neki.

Aludni fél 9 körül tudom letenni és éjjel általában 22-01-03-05 órakor kel.Hát,sajnos én már nagyon el vagyok fáradva.

2015. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!