Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek pocakban farfekvéses...

Akinek pocakban farfekvéses volt a babája, annak születése után lett valami baja?

Figyelt kérdés
Annyi rosszat összeolvastam,hogy a faros babáknak csípőficamuk lesz,vagy valami más bajuk,meg sokszor elfekszik a nyakukat, vagy valami más testrészüket, és az el lesz deformálódva. Van itt olyan, akinek a babója faros volt? Hogy alakultak a dolgok szülés után? Nekem emiatt lesz császárom,mert már tuti nem fog aranyom befordulni,mert már 36 hetes vagyok.
2015. jún. 23. 08:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Már a 18 hetes uh-n faros volt a fiam és 40. héten született császárral, egyetlen uh-n sem volt fejvégű (extrasokat uh-ztak egyéb probléma miatt), tehát kb az elejétől farfekvésű volt.

Meseszép, formás, tökéletes felépítésű babám született, aki ráadásul 4 kg volt, én meg alig 50, tehát helye se volt nagyon.

Most 10 hónapos, bútor mellett megy, négykézláb meg mint a villám 7 hós kora óta.

Ne aggódj, minden rendben lesz!

2015. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!