Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógyszertári fürdetőkrémet...

Gyógyszertári fürdetőkrémet hogyan használjátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 22:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

01.14-es vagyok!

Én sem kötözködni akarok a 2 kedves válaszolóval, de nyilván ahány kórház annyi szokás.

A mikor a kórházban először megmutatták hogy kell a gyereket megfürdetni mindent töviről hegyire elmagyaráztak.........

majd a kedves nővérke odanyúlt a polcra és levett egy nagy fehér tégelyt és azt mondta: - kedves anyuka, ez a fürdetőkrém amit úgy kell használni, hogy az ujjaival kivesz a krémből és szépen feloldja, eloszlatja a vízben majd beleteszi a babát és megfürdeti!!!!!!!!!!

Ezt fogja majd felirni azt orvos is és otthon ezzel kell fürdetni. PONT!!!!!!

Nem értem miért kell megkérdőjelezni mások válaszát, tapasztalatát?!

2010. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj ha megbántottalak, nem állt szándékomban. Elég sok fórumon olvasgattam ilyen témában és több kórházban is azt mondják, hogy szinte semelyik kórházban nem fürdetnek gyógyszertárival, ugyanis azért fizetniük kell. Szimplán csak arra akartam felhívni a figyelmedet, hogy arra ne vegyél mérget, hogy gyógyszertárival fürdették a kórházban a bébid, illetve, hogy a bőrbetegségek nem azonnal jönnek elő. És az is elgondolkodtató, hogy a legtöbb bőrgyógyász, gyerekorvos, védőnő ha meghallja, hogy van valami a gyerek bőrével, egyből azt kérdezi, hogy ugye nem ezzel a termékkel fürdetik otthon a gyereket.

Nem megkérdőjelezni akartam a tapasztalatodat, véleményedet, hanem (mivel az én lányaim is igen érzékeny bőrűek) az én tapasztalatomat akartam veled megosztani. Ha ezt támadásnak vetted, bocs.

Első "kötözködő"

2010. márc. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!