Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti vennétek 1.5 éves...

-kauf- kérdése:

Anyukák ti vennétek 1.5 éves babátoknak Lego Duplot?

Figyelt kérdés
Félek hogy lenyeli.Kb. mekkora lehet egy lego duplo darab?
2015. jún. 24. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Egy 1.5 évesnek maxi blocks való.
2015. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Én vettem...most kezd vele játszani. 20hónapos
2015. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudja lenyelni, legalábbis a kockákat nem, de egyes készletekben lehetnek apróbb alkatrészek. Minden dobozra ráírják, hogy mikortól ajánlják. Létezik olyan, ami másfél éves kortól. Mi vettünk is, de akkor még nem játszott vele, inkább pár hónappal később.
2015. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Egy évesen kaptak először mega blocksot, az kb akkora mint a duplo. Először mi építettünk, gyerekek bontottak. Én vennék, valami olyat, amiben pl csak színek kockák vannak, semmi egyéb téma.

ilyet pl [link]

vagy a mega blocksot, ami dupla ilyen magas, azt tuti nem nyelik le

2015. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Enyém már egy évesen kapott, akkor még nem épített, de sokat játszott az állatfigurákkal, emberkékkel.

Egyedül a virág benne amit túl aprónak tartottam és eltettem a csomagból, de lehet az sem veszélyes.

A kockák meg állatok teljesen biztonságos méretűek.

2015. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, kb. azóta vannak legói. Egy kisebb kocka 3,1*3,1*1,9 centis, plusz a tüskék, ami fél centi kb.
2015. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 évesen kapott, 16 hónapos és nagyon szereti. Egyrészt sosincs egyedül hagyva a legoval (dobozban tartjuk, nem tudja kinyitni), másrészt nem nagyon vesz semmit a szájába.
2015. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Nagyon jó, minőségi darabok, a Duplo-t pont kicsiknek gyártják, nagyok a kockák, nagyok a figurák, nincsenek benne picike darabok, mint a hagyományos legóban.

Vannak szettek, kislányosak, kisfiúsak, időtálló játék.

Még a nagyobb fiam kapott Duplót, még most, 4 évesen is szívesen épít vele, a kicsi 1,5 éves és most kezdi érdekelni.

2015. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vehetsz, mi is akkor kaptunk. De volt megablock is nekünk.
2015. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A mi kisfiunk egy evesen kapta meg az elsot, rakosgatni tudta, epitgetni meg nem. Egy masfel eves gyereknek mar egesz erdekes lehet, foleg ha olyan tematikaju, amilyet szeret. Mi kaptunk egy csomo mega bloksot is, terepasztalt, dompert, de annyira nem szerette, mint a legot (hugomeknal pedig pont forditva volt).
2015. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!