Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is volt így 3-dik baba...

Más is volt így 3-dik baba születése előtt-után?

Figyelt kérdés
Már kisiskolások a gyerekeim ahogy összejött több vetélés után a 3-dik baba. Konkrétan borzasztó terhesség volt, soha életemben nem voltam ilyen beteg, mint a 9 hónap alatt. Annyira vágytunk babára és a terhesség alatt valahogy nem tudtam felhőtlenül boldog lenni (gondolom a rosszullétek, problémák miatt). Még leírni is rossz. Ráadásul féltem tudok e majd 3-dik gyereket ugyanúgy szeretni, mint a másik kettőt. Teli voltam kételyekkel. Persze ez utóbbi szerintem sokakban felmerül, hisz tényleg nem úgy van, hogy osztódik a szeretetünk, hanem duplázódik, de ezt majd csak később tapasztaljuk:) Szóval nem volt minden happy. De amióta megszületett, hát elmondhatatlanul szinte szerelmes vagyok a kicsibe. Alig tudok mellőle elszakadni, egyszerűen nem tudom kimondani azt a szeretetet , amit iránta is érzek. És már mi a következő gondolatom,? símán jöhetne a 4-dik. :-D :-D Normális ez így? Nem is tudom milyen választ várok, de már kiírni is jó volt :)
2015. júl. 5. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
a 3. terhességem nehéz volt, lehet hogy a kis korkülönbség miatt. :) De sokat voltam beteg is közben, féltem, hogy nehogy baja legyen, a szülésnél pánikrohamot kaptam, csak egy pillanatra de az nagyon rossz volt. Kételyeim nem voltak. Imádom mindegyiket. Vágyom nagyon 4.babára, de azt hiszem egyelőre nem lesz több.
2015. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!