Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar a kisfiam...

Miért nem akar a kisfiam babykompban lenni? Többi lent..

Figyelt kérdés
Kisfiam már 9 hós,de ha beteszem a babykompba vagy csak áll egyhelyben vagy sir. Négykézláb járkál,már fel is áll butrok melett. Valami gond lehet nálla? Van egy 9 éves nagylányom is ő 6 hósan már babykompozott és pár perc alatt rájött a használatára. Mondjuk kisfiamnál már rögtön láttam hogy neki 6 hósan még korai lessz,nem is erőltettem. De 9 hósan azért már tudnia kéne használni nem!? Mielőtt lehurrognátok nem állandóan benne akarom tartani,de azért néha jó lenne ha betudnám tenni és egy kicsit elvolna magának.
2015. júl. 6. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nála semmi gond. A komp viszont egészségtelen, dobd ki a kuka mellé!
2015. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
mert tudja hogy az nem egészséges neki:-)
2015. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Vedd ki a sz.rból és minden rendben lesz!
2015. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem akarod, hogy mindenhol legyen a gyerek, akkor tedd járókába - ott legalább tud mozogni meg játszani, vagy esetleg a gyerekszoba ajtajára tegyél ajtórácsot, akkor nem tud a lábad alá kerülni.

A bébikomp csak kínzószköz, a tetejében nagyo egészségtelen, söt akár életveszélyes is lehet, ha a kerék megakad valamiben és összetöri magát emiatt.

2015. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Ösztönösen ráérzett, hogy nincs rá szüksége!

:)

2015. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

1. Tényleg nem egészséges a komp.

2. Nem is érzi magát jól benne, akkor miért erőltetnéd?

3. A gyerekek nem egyformák. Egyik 10 hónaposan már jár, a másik meg 1.5 évesen kezd csak el, mint például az én fiam is. Minden mozgásformát rendre időre csinált, a járás valahogy nem tetszett neki annyira. 15 hónaposan indult el. Mondjuk még ebben is időben volt, de a kortársai többsége akkor már profin járt. Lehet, hogy a te fiad sem fog elkezdeni járni, csak mondjuk 1.5 évesen, mert neki úgy a jó. A fiúkra amúgy is szokták mondani,hogy lustábbak ilyen téren.

2015. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem minden gyerek szereti, ne erőltesd, tedd félre, ha majd érdeklődik újra megpróbálhatod. Mi kapunk egyet, szerintem sem egészséges, de néha jó volt beletenni 10 percre míg beraktam a kontaktlencsém vagy kipakoltam a mosogatógépet.
2015. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

A komp nagyon egészségtelen.

Nem hurroglak le, megértem, hogy jó lenne ha néha el lenne magában kicsit.

Valami kis elkerített rész nem megoldható neki?

2015. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy nincs hol hagyni amig elvégzem a dolgom,hanem hogy nincs el csak ugy magába. Neki mindig kikell találni valami szórakoztatót :-) Reménykedtem hogy ez tetszeni fog neki,a lányom nagyon szerette! És az hogy a babykomp egészségtelen szerintem relativ. Az hogy napi mondjuk 2-szer 10 percet benne van a gyerek attól még nem lessz semmi baja! ( na ilyenkor örülök hogy én vagyok a kérdező,mert most kapnám a sok lepontozást :D)
2015. júl. 6. 13:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom egy éves. 7 hónapos korába vettem neki a kompot,hogy majd biztos élvezni fogja. Hát nem így történt. Nem tudja elviselni ha be van téve valamibe amiben nem tud szabadon mozogni. Egyszer-kétszer még megpróbáltam bele tenni,akkor is sírt úgyhogy porfogóként funkcionál.

Már szépen áll és megy magától.

Ne erőltesd!

2015. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!