Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogyha valaki ezen az oldalon problémával küzd és segitséget kér, akkor egy csomó felhasználó ahelyett hogy segitene, még egyet belerug, és cinikus megjegyzéseket tesz?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 10:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert te, aki egyből testi sértéssel fenyegetőzik, sokkal jobb vagy, mint a cinikus válaszadók, hát persze.
2015. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
de érted én alapból senkit nem bántok föleg nem akkor ha komoly problémája van,de ha valaki engem bánt,akkor visszaszólok,és akkor bántanám.Nem érted mi a különbség?Én csak akkor támadok,ha engem támad valaki.
2015. júl. 8. 16:58
 13/14 anonim válasza:
67%

Kedves kérdező!

Én már kb négyszer fogadtam meg, hogy ide többet nem írok. Aztán eszembe jut, hogy vannak még normális emberek is. Sajnos a mai világ ilyen. A normális, anya vagy normális apa által nevelt embereket eltapossák, leszólják azok, akik önmagukkal nincsenek tisztában, vagy elkényeztetett lények. De vitatkozni olyan velük, mint verébbel sakkozni. Úgyis letojja a táblát és feldönti a a bábukat.:))) Szóval reménytelen!

2015. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Igazad van h felesleges velük vitatkozni..inkább nevetni kellene rajtuk,csak nekem nagyon megdöbbentö,hogy ilyen emberek vannak Magyarországon...milyen világot élünk??mindig ez a kérdés merül fel bennem....
2015. júl. 8. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!