Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiben változott az életed...

Mennyiben változott az életed a második gyermeked születésével?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni, milyen kettővel.

Tudok-e még egy gyereket ugyanígy szeretni (vagy lesz akit jobban?)?

El fogok bírni kettővel?

Most olyan kiegyensúlyozott minden, nem lesz káosz, ha újra jön egy kisbaba?

Ti hogy éltétek meg a változásokat?


2015. júl. 8. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy egy újabb gyerek megszületésével az anya szeretete nem megfeleződik, hanem megduplázódik. És ez tényleg így van. :)

Nekem 21 hónap van a két gyerek között, elbírtam velük, pedig nem volt segítségem.

Az első pár hét volt nehéz, amíg a nagy megszokta, hogy már nem csak ő van.

2015. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Naná, hogy lehet úgy szeretni!

Nekem most 3 hónapos a második, és imádom őt is! Egyszerűen szuperek, és örülök, hogy ketten vannak.

Az első 6 hét nekem kicsit káosz volt, de nem rossz értelemben, csak hát meg kell szokni az új helyzetet, és a babának még nagyon nincs napirendje, tehát könnyen szét lehet ilyenkor esni. Viszont a szeretet az tényleg megduplázódik.

Én most teljesen jól élem meg a változásokat! Nekem a második baba kevesebb gondot okozott mint az első (az első nagyon új dolog, hiszen soha nem volt még gyerekem, se tapasztalatom, de másodikkal már nem ilyen a helyzet).

S el lehet bírni kettővel, azért az még nem egy olyan nagyon magas gyerekszám. :)

2015. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is attól féletem,hogy a szeretetemet hogyan osztom meg,de most inkább duplázódott.

hogy hogyan változott?teljesebb lett,tényleg egy nagy család lettünk

zajosabb egy étkezés,kaotikus egy készülődés,nehezebb a servezkedés,programozás,-de okos szervezéssel minden megoldható

(bár én örülök,hogy nem kis korkülönbséggel születtek)

2015. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!