Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet először kivinni...

Mikortól lehet először kivinni a babát a levegőre?

Figyelt kérdés
A fokozatosság fontos azt tudom,de ti mikor vittétek először ki babátokat?1 hetes holnap a kislányom
2010. márc. 4. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányom is télen született, kb. két hetesen. Előtte pár napig a szobában úgy szellőztettem, hogy ott volt, jól betakargattam, sapi, és utána 5-10 percre, és ezt növeltem naponta kb. ennyivel.
2010. márc. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nyári babám van, jó kánikula volt, ezért már az első naptól, hogy hazavittük, gyakorlatilag egész nap nyitva volt az ablak, különben bemelegedett volna a lakás nagyon :(

Végül 3 hetesen vittük ki először, autóval mentünk dédit látogatni :)

2010. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi már egy hetesen sétálni mentünk, babakocsival, februárban. Nem is értem amúgy, hogy mi ez a marhaság, hogy nem lehet kivinni a gyereket, meg csak fokozatosan. Megfelelően fel kell öltöztetni, és kész. Mi egy hetes kora óta minden egyes nap megyünk levegőre sétálni, babakocsival, jó, persze hófúvásban és felhőszakadásban nem, de ha kimarad egy nap, rendesen megsínyli kislányom. Olyankor nem bírok vele.
2010. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
decemberben született, 11 vagy 12 naposan vittük ki először. Azóta minden nap legalább egy órára megyünk, kell is, mert van egy 2 éves tesó is.
2010. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! novembrei a babám, eleinte az ablakot nyitottuk rá, majd egy héttel azután, hogy hazajöttünk a kórházból, már babakocsival mentünk a védőnőhöz súlymérésre (kb 10 perc séta). Utána már szinte mindennap mentünk egy kicsit, egyre hosszabb ideig
2010. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!