Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik korán utaztak a kisbabáva...

Akik korán utaztak a kisbabával, mekkora volt?

Figyelt kérdés
Egy éjszakáról lenne szó, foglalt szállás belföldön. Nemtudom lemondjam -e. 4 hetes lesz.
2015. júl. 10. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem mondanám le!

Egy 4 hetes még eléggé "mobilis". Bárhol elalszik!

2015. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Miért kellene lemondani? 4 hetes kor tök jó az utazásra!
2015. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 hónapos volt, mikor először ottalvós utazáson voltunk, egyáltalán nem viselte meg.

4 hetesen én még nem igazán tudtam merre van az előre, így inkább magam miatt nem mentem volna még akkor.

2015. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én tök jól vagyok, meg itt van a másik 2 gyerek is. Nekik lenne igazán kikapcsolódás. De valahol én sem érzem magam olyan leterheltnek. Környezetváltozás jól jönne, balatoni séta stb. Hosszabb nyaralásra idén nem fogunk menni. Van ez a lehetőség most és kb ennyi.
2015. júl. 10. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jól vagy, Neked is és a másik 2 gyereknek is jól jönne a környezetváltozás, akkor miért akarod lemondani? A 4 hetesnek Rád van szüksége alapvetően, azt meg megkapja. Nem értem a kérdést...
2015. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem vágytam volna utazni a gyermekágyas időszakban, de ha te igen, hajrá.
2015. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utállak, utállak, utállak! :) Én a gyermekágyas időszakban a vécére alig bírtam kimenni, ami pedig a leterheltséget illeti: féléves múlt a lányom, és most kezdek magamhoz térni. Te meg három gyerek mellett olyan fitt vagy, hogy még utazni is lenne kedved! Le a kalappal!

Én nem merném bevállalni, de neked nyilván van bőven rutinod, érezzétek jól magatokat!

(Egyébként öt hónapos volt az enyém, amikor először el mertünk indulni a nagyszülőknél messzebbre.)

2015. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fittség azért túlzás, de tény, hogy az első kettőnél sokkal jobban kivoltam. Nem értem miért, százszor nagyobb a vágásom, akarom mondani szakadásom, éjszaka nem igen alszunk. Szerintem valami hormon termelődik bennem, ami nem enged csillapodni. Nemtudom. Viszont egyikkel sem mentünk ilyen korén sehova, de egyikkel sem voltam ennyire túlféltős. Innen is a kérdés. Biztos a kor miatt, csak öregedtem. Szóval csak a baba miatt merült fel a kérdés. Való e-e panzió ilyen kicsinek, való e az egész napos sétálás balcsi parton. Bár ha visszagondolok azért lehet 4 hetesekkel pár éve is mentünk ennyit. Á, nemtudom. Ez a fura hormon ilyen bizonytalanságot, "béna"ságot is okoz nyilván :)
2015. júl. 10. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!