Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 16 hónapos, és nem...

Kisfiam 16 hónapos, és nem tudja magát lefoglalni, ha otthon vagyunk, mert dolgom van, jön utánam, rángat és hisztizik másnál is igy van ez?

Figyelt kérdés
Próbálom lefoglalni,hogy ö is segitsen játékosan a házimunkában,de nem akar,ki akar menni,nem tetszik neki semmi,mert megunja az összes játékát,és a mesét is.Apa se tudja lefoglalni,mert jön utánam,és rángat.Ilyenkor ha kimegyünk az udvarra megnyugszik,de nem tudok,mert nagy kertes házunk van,és a házimunkát nem tudom minden nap tovább tolni.Apjával sajna nincs el sokáig,jön be,és engem rángat....
2015. júl. 12. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

persze, gyerek még.


valami játékkal kéne lekötni

2015. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon sok játéka van sajna egy idö után már nem érdekes
2015. júl. 12. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Rakd el a játékok felét, aztán két hét múlva előveszed. Lehet cserélgetni is a félrerakott játékokat. Vagy próbálj lekeríteni egy kis részt az udvaron, ahol egymaga is ellehet, de nem tud kárt tenni magában. 16 hónaposan még nem tudnak sokat egyhuzamban játszani. Ezt a fejlettséget olyan 3 éves kor körül érik el, de ugye ez is változó gyerekenként.
2015. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanilyen, csak 12 hónapos. Pont most akartam rákérdezni, hogy az enyém még mindig nem játszik el önállóan vagy ha igen, akkor nagyon rövid időt és én mindig ott legyek. Ha felállok ordítva jön utánam és rángatja le rólam a ruhát. Nagyon nehéz mellette bármit megcsinálnom. A férjemmel elvan rövid ideig, majd szökik hozzám a konyhába és kapaszkodik belém. Játéka rengeteg van. Én is elkezdtem elpakolni, cserélgetni, semmit nem ér. Ugyanúgy tojik rá, ha én nem vagyok ott...Szóval átérzem a helyzetet! Kitartást! Egyszer majdcsak könnyebb lesz...
2015. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!