Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van most jó árban bébiétel...

Hol van most jó árban bébiétel? Főleg 8 hónaposnak való főzelék, de még a kisebb üveg a 190 grammos elég.

Figyelt kérdés
Nagyobb tételt akarok venni, ezért lenne fontos a jó ár :)
2015. júl. 12. 14:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát...kinek mi. Így is fel lehet fogni :)
2015. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
A konyhatündér ősanya megjött. Kérdező! Rossmannban esetleg.
2015. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
No, csak nem bűn hogy főztem a gyerekemnek? :)
2015. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Kedves 31% (mutatja...), NEM az volt a kérdés, hogy te mit csinálsz. Feltűnési viszketegség? Már az első hozzászólásodat írhattad volna úgy, hogy "Szerintem sokkal olcsóbban kijöhetsz főzéssel." Természetes, ahogy a kérdező reagált, mert ő bébiételt (ami egészséges, bizony!) szeretne venni, ezért érdeklődött. Amúgy nyilván nem bűn, hogy te főzöl, egészségedre, de hadd ne legyen probléma, ha a kérdező a nyaraláson nem szeretne ilyenekkel foglalkozni. :)
2015. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nocsak, feljebb ment 33-ra? :D
2015. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem bűn, hogy főzöl, de az sem,hogy ha vki nem.

Egyébként én mindig azt mondom,hogy ha valaki kizárólag a saját kertjében megtermelt alapanyagból főz, akkor verje a mellét, mert lehet,hogy több mérget visz be, az agyonpermetezett sz.rokból, mint bébiételből.

2015. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Persze, egészséges :) Ezért találtak bent többek közt üvegszilánkot és más egyéb dolgokat. Kinek, mi... Ennyi :)
2015. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
60%

33%-os, húzzál már a konyhába főzőcskézni. Ne itt offolj folyamatosan.


Kérdező, hagyd figyelmen kívül ezt az IQ harcost.

Rossmannban, Müllerben szoktak jó akciók lenni, de akár megnézheted a Tesco, Interspar újságban, honlapon is, mert ha van, ott is mutatják.

De az jó lenne, ha előtte még itthon megkóstoltatnád vele, mert az kellemetlen lenne, ha ott derülne ki, hogy jól bevásároltál X fajtából, de nem hajlandó megenni. Mi sajna már jártunk így...

2015. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Gondolhatjátok miért nem reagálok :), totál nem érdekel miket hord össze.

Szokott enni néha bébiételt, és mindegyiket imádja, úgyhogy nem lesz gond vele. Rossmannban szétnézek, köszönöm az értelmes válaszokat :)

2015. júl. 13. 14:48
 20/23 anonim ***** válasza:
Én a rossmannban vettem. Rossmano kártyát kiváltottam és az elsö vásárláskor jár 10% kedvezmény. Igy már nem rossz szerintem.
2015. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!