Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a hőségben délután...

Ebben a hőségben délután 2-kor kivinnétek egy 2 hetes babát?

Figyelt kérdés
Húgom tegnap is meg ma is délután 2-kor vitte ki sétálni a 2 hetes kislányát. Azt mondja végig üvöltött a pici a babakocsiban. Hiába mondtam neki hogy ma később menjen ki vele, azért is 2-kor indult vele útnak.
2015. júl. 22. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Én nem, te sem, de annak a gyereknek nem mi vagyunk az anyja. Szerencsétlenségére.
2015. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát nagyon NEM!

Hőgutát is kaphat szerencsétlen.

Ha nem orvoshoz ment, vagy időre valahova, akkor óriási felelőtlenség ez tőle.

2015. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Deheogyis!!! Nem is ertem hogy lehet valakibek ennyi esze. Ket hettel szules utan en sem vagyodnek amugy ki a hosegbe.
2015. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ma csak úgy eltolta a boltba mert a boltos néni még nem látta :/

Tegnap meg csak simán sétálni indult vele.

2015. júl. 22. 14:56
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Szólt már neki valaki _nyíltan és őszintén_, hogy a gyereke életét teszi kockára ezzel a viselkedéssel, ugyanis a kicsik hőháztartása ilyenkor még nem alkalmazkodik könnyen szélsőséges helyzetekhez? Könnyen kihűlnek és könnyen túlmelegszenek. Agyi károsodása, görcse is lehet, és bele is halhat, főleg negyven fokban betonon. Utána meg be a boltba, ahol 21 fokos a légkondi. Ennél emberségesebb megoldások is vannak, ha nem akarja mégsem a babát.
2015. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be egy hőmérőt a babakocsiba, amikor benne van a kicsi is. Talán felnyitja a húgod szemét a leolvasott eredmény.
2015. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Naon felelőtlen. Nekem 2és fèl hónapos a kisfiam de vagy reggel 7-8 körül sétálunk vagy este 8 körül. Ki nem vinném ilyen időbe. Az én fejem is fáj nem h egy pici baba...
2015. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vinném.

5, de inkább 6 óra után.

Nyugodtan mond meg neki, hogy felelőtlenség, amit csinál és ne tegye!

2015. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Még a 2,5 évesemet se. Tegnap autóval mentünk vásárolni, de nagyon megbántam, hogy vittem magammal. Mire hazaértünk, égett az egész teste, pedig vizet is adtam neki és nem ült bent sokáig az autóban.
2015. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém. 6 évesemmel sem indulok útnak ha nem muszáj.
2015. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!