Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a hőségben délután...

Ebben a hőségben délután 2-kor kivinnétek egy 2 hetes babát?

Figyelt kérdés
Húgom tegnap is meg ma is délután 2-kor vitte ki sétálni a 2 hetes kislányát. Azt mondja végig üvöltött a pici a babakocsiban. Hiába mondtam neki hogy ma később menjen ki vele, azért is 2-kor indult vele útnak.
2015. júl. 22. 14:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Majdnem kettő a fiam, és tegnap fél4kor kellett végszükség miatt elmennünk itthonról. Tejfehérre kentem, csak egy pelus volt rajta, a haját vizeztem, sokat ivott is közben, mégis kétségeim voltak, hogy bírja-e egyáltalán... és nem kicsi, 13kg-s nagy fiú már. Ez a kis védtelen madárka nagyon erős, ha ezt kibírja... védje meg valaki a saját anyjától, mielőtt késő lesz!
2015. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Biztos, hogy nem. Ez konkrétan veszélyeztetés:S
2015. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jutna eszembe gyerekkel elindulni délután kettőkor..Még a kutyámat se viszem le 6-7 előtt nem hogy egy 2 hetes babát..
2015. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

A kertbe se viszem ki nem,hogy sétálni. Max csak 7 óra után. (1 éves)

Rettentő felelőtlen,szegény picur:(

2015. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az egy éves fiamat sem viszem ki, csak reggelről és este. Úr Isten szegény picike!! :(

Ha létkérdés lenne (pl. orvoshoz kellene menni), akkor is meggondolnám, hogy nincs-e más megoldás. Amikor a fiamat vittem az 1 éves státuszra ugyan ilyen meleg volt (illetve lett volna), kértem másik időpontot a védőnőtől, aki erre azt mondta, hogy kb. mindenki visszamondta aznap, egy babát vittek el.

2015. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se megyek, hanem muszáj. A három hónaposommal meg hétkor szoktunk sétálni.
2015. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodtan fel lehetne jelenteni veszelyeztetesert.
2015. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!