Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyerekednek adsz...

1 éves gyerekednek adsz minden nap húst és főzeléket, vagy már szinte azt eszi amit ti?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

az enyém még pépet eszik mert nincs foga. De minden 4. nap húsmentes napot tartok vele, ezeken a napokon tojást kap...mi nem nagyon eszünk főzeléket, ha ennénk, abból kapna már, majd most a héten csinálok és fogok is neki adni...

ha levest csinálok magunknak, azt egy az egybe pürésítem fűszerestül neki és úgy megkapja.

2015. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha magunknak olyat főzök akkor ő is kap belőle. de pl ha zöldséges rizses húst főztem a fiam is azt kap de teszek rá neki egy kis tejfölt hogy ne legyen olyan száraz. minap tarhonyás krumpli volt nekünk, gondoltam nem túl egészséges és a tarhonya még tojásos is így neki külön főztem, de amúgy nagy százalékban azt eszi amit mi :)
2015. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt eszi amit mi, húst és főzeléket :) Van egy 3 évesem is, neki is jó ez az étel, és mi felnőttek is nagyon szeretjük.
2015. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy héten 2x van főzelék akkor ugyanazt eszi.Ha nem főzeléket csinálok hanem pl káposztást tésztát akkor ő is azt eszik.Nagyon ritkán főzök már külön és akkor is inkább max főzeléket neki.
2015. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az eszi amit mi..reggelire tejet tizoraira joghurt vagy sonka kenyér kifli..ami van itthon ebédet amit mi,uzsi croassan gyümi puding vacsora amit mi fürcsiután tejet
2015. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De van 7foga
2015. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az én babámnak is már van 8 foga, szóval az evéssel nincs gond, csak nem tudom mennyire kell nekik minden nap főzeléket, húst enniük. Ő is azt eszi, mint mi de mi pl hetente 1x max 2x eszünk főzeléket és külön nem szoktam neki főzni. Minden nap eszik zöldséget, de csak nyersen paradicsomot, uborkát stb, de főzeléket csak heti 1-2 alkalommal. Húst sem eszünk minden nap, heti 4 alkalommal kb, nem tudom elég neki is vagy minden nap kellene?
2015. júl. 25. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó így, nyugi :)
2015. júl. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!