Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hós babátok akinek még...

18 hós babátok akinek még 2-szer 3 -szor ébred éjszaka, hánykor alszik el este és hánykor ébred reggel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

mi sokat szenvedünk az alvással. már nem szopizik, de éjszaka párszor felriad, odaadom a cumiját és alszik tovább. ritka az, hogy végig aludjon éjjel.

általában reggel 7 körül kel, ha nem kel magától akkor ébresztem. fél 12-12 között alszik, ha 2-ig felébred akkor este olyan 8-fél 9 körül alszik el, attól függ, hogy milyen volt a napja (voltunk-e kint, mennyit mozgott, mit játszott). én bizony reggel is, délután is felébresztem, ha úgy látom, hogy sokat alszik, mert ha túl sokáig alszik reggel, akkor későn alszik ebéd után és este 11ig is fent van.

2010. márc. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Este 19.30-20.00 körül elalszik, reggel 6.30-7 körül kel. Éjjel többször is felkel, még szopik. Már az utolsó 4 foga jön, remélem utána normalizálódik a helyzet és le tudom szoktatni az éjjeli kelésről/szopizásról.

A tiéd mikor alszik, ébred?

2010. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom este 9-1/2 10 körül alszik el, reggel 8-1/2 9 körül kel. Éjjel még 2-3x ébred. Néha csak 1x, de az nagyon ritkán esik meg. Kap pár kortyot szopizni és azonnal vissza is alszik. Igazán nem azon múlik az éjszakai alvás, hogy hánykor van lefektetve. Mivel az enyém soh sem cumizott, így ő nem a cumit keresi éjjel, ha éberebben alszik, hanem engem és a cicit...
2010. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,a kis fiam reggel 8 fél 9 körül ébred és este fél 10 vagy 10körul fekszik le.
2010. márc. 7. 17:48
 5/5 A kérdező kommentje:
cicizik még ,.engem keres éjszaka meg a cicit,pár korty és ennyi.
2010. márc. 7. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!