Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak 2 óránként adok enni...

Babámnak 2 óránként adok enni de olyankor csak nyammog. Lehet, hogy félreértem a jelzéseit. Segítenének? (Többi lent).

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje 2 óránként kap enni (anyatejes), de nem nagyon eszik csak nyammog, jatszik a cicivel. Azert adtam neki mert nyafogott, sírt es ugy gondoltam éhes. Most elbizonytalanodtam, lehet hogy ki kellene húzni a ket etetes közötti időt es akkor enne rendesen? Ma pl el kellett mennem, anyukamra bíztam a babat, be volt készítve lefejt tej, ha nem erek haza es nagyon sír, akkor adjon neki enni. 4,5 ora múlva ertem

haza es simán kibirta, sot amikor cicire tettem akkor se volt mohó. Lehet, h félreértettem a jelzéseit es nem is volt éhes? At kellene álnunk a 3-4 óránkénti evésre? Vagy a meleg miatt nincs étvágya? Húzzam az időt es figyeljem, hogy éhes e vagy mi baja? Mit javasoltok? Amugy 3 hónapos.


2015. júl. 24. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

3 hónapos baba szerintem nem éhezik meg 2 óránként ha rendesen eszik.

itatod? ebben a melegben arra gondolnék, legalább fél óránként kínáld meg vízzel!

2015. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kinalom teával de nem nagyon fogadja el. Iszik ket kis kortyot es kikopi :(
2015. júl. 24. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy szomjas vagy csak egyszerüen rád van szüksége. Eddig azért is kérhetett gyakrabban enni, mert 3 hónapos kor körül van egy növekedési ugrás. Valószínü ti most ezen vagytok túl és mostanra állt be a rendszer.
2015. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan probáld meg 3 v 4 oránként az etetést. És ne teát, hanem sima vizet. Van sok jo abban, ha kialakul egy étkezési rend, és ha a baba nem hasfájos, nem log folyton cicin, és nem kell oránként kínálgatni, akkor ezt szerintem ki kell használni, sokmindent megkönnyít, ha kialakul egy ritmus. Valoszínüleg egyébként jo táplálo tejed van, ő meg ügyesen szopizik, és így teljesen jol lakik.
2015. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!