Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ötlet, hogy a baba velünk...

Jó ötlet, hogy a baba velünk aludna egy ágyban?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan kicsi a szobànk, hogy egy kisàgy màr nem fér be. Lenne a hàzban nagyobb szoba de a pàrom rossz emlékek miatt nem akar költözni. Van setleg valami ötletetek?
2015. júl. 26. 17:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg mi lesz, ha néhány honaposan elkezd forgolodni? Nem fogod tudni otthagyni az ágyon. Kell neki saját kiságy.
2015. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó ötlet, ez a "rossz emlék"-dolog meg nagy butaság, ne is haragudj.

Fenntartani egy lakást, aminek a nagyobbik szobáját nem használjátok... Őrület.

Vagy akkor legyen az a gyerekszoba.

2015. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a nagyszülőkkel szobát cserélni nem tudtok? Célszerű lenne a kiságy mindenképp. Vagy az első időkben elég egy bölcső is.
2015. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az első néhány hétben könnyebbnek tűnik talán, de nincs egy nyugodt éjszakád, mert állandóan attól félsz, hogy véletlenül ráfekszel a babára. Aztán pedig elkezd pörögni-forogni álmában, állandóan rugdos, keresztbe fekszik az ágyon és nektek nem marad csak az ágy egy-egy sarka. És mivel eddig ott aludt veletek, ilyenkor saját ágyba szoktatni már csak hosszú tortúrával lehet.


Legalább egy mózest vegyetek és tegyétek az ágyatok mellé, és mire kinövi, találjátok ki, hogy lesz neki külön rendes ágya, lehetőleg egy saját szobában.

2015. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy bölcsőt tettünk az én oldalamra a hálószobában, 3 hónapos koráig ott aludt a kicsi. Utána átköltöztettük a gyerekszobába a bátyja mellé.

Biztosan nem altattam volna magunk között, úgy senki nem pihen igazán.

2015. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem jó ötlet, mégpedig a következők miatt:

- a gyerkőcnek is szüksége van egy saját kis kuckóra/sarokra/szobára, ahol nyugiban lehet,

- hamar elkezd forogni, ezért minden alvásánál figyelheted, hogy mikor ébred, mocorog-e, esetleg mindig barikádot építhetsz köré,

- ha pár év múlva át akarod szoktatni saját ágyba, valószínűleg nagyon sok energiádba és könnycseppbe kerül (akár mindkettőtök részéről),

- kötve hiszem, hogy a pároddal ki tudjátok majd pihenni magatokat, ha állandóan köztetek van egy gyerek, nem beszélve a házasélet gyakorlásáról.

2015. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
37%
A mi babánk velünk alszik.A babámnak biztonság érzetet ad , nyugodtabban alszik. A házasélet nekünk nem az ágyra korlátozódik.😀
2015. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok

17-es, a Kérdező írta, hogy nagyszülőkkel élnek, szóval szerintem az elején nem igazán lesz a lehetőségek tárháza gyakorolni...

2015. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!