Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet, hogy a 3 hetes...

Miért lehet, hogy a 3 hetes lányom, ha leteszem sir, a kezemben viszont alszik? Talán a front miatt nyűgös?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Rafinált.

Minden gyerek szívesebben van el ha felvan véve,a szülői közelségben,mintha letennéd.Ezt ki is fogja használni ha hagyod!

2008. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Ne hari kedves első válaszoló,de ez egy hülyeség!Kérdezz meg orvost is,akár,ilyen pici babák még nem rafináltak.Ösztönlények.Nem olyan régen még a védő,óvó pocakban lakott,ahol semmire nem volt gondja.Nem fázott,nem volt egyedül stb.Egész egyszerűen az anyukája féltő gondoskodására van szüksége!Vedd fel és dajkáld meg mindig,amikor sír és szüksége van rád.Az én 2.fiacskám 17 hetes,8 hetes kora óta egész éjszaka alszik,napközben vigyorog,gagyarászik.Tudja,ha bármi baja van és szól én ott vagyok!MINDIG!Soha nem hagytam sírni,felvettem-fel is fogom-még sincs kézhez szokva,és még soha nem aludt a mi ágyunkban.Szóval kedves kérdező,mindent bele,símogasd,öleld,ringasd,amikor csak neki vagy neked szükséges!Az érzelmi fejlődése alapjait is most kell lerakni.2 boldog gyerkőc anykája
2008. szept. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!