Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni semmit a...

Miért nem akar enni semmit a 8,5 hónapos babám?

Figyelt kérdés
És ezt tényleg úgy kell érteni, hogy SEMMIT!!!!!! Már az őrület határán vagyok, naponta négyszer eszik, ebédre husis főzeléket, uzsira gyümiset vagy zöldségeset. Reggeli, vacsi még tápszer. Se az ebéd nem kell, se az uzsonna, tápit is alig issza, csak ordít, meg befeszíti magát! A mai ebéd is valami horror volt. Öklendezett már az ordítástól!!! Nem tudom, mit csináljak, néha olyan rossz gondolataim vannak, úgy érzem kudarcot vallottam!!! :(
2015. júl. 28. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk orvoshoz vidd el, mert lehet emésztési gond, amit még nem tud elmondani.

Vagy jön a foga. De inkább zárja ki orvos a komolyabb betegséget.

2015. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen elvittem orvoshoz, semmiféle "betegséget" nem talált. Eddig szépen evett a korának megfelelően mindent, ezt a nem evést pár napja kezdte. Alul van már két foga. Kakis pelus is van minden nap, van , amikor kétszer is. Én nem gondolnám, hogy emésztési gondja lenne. Inni is iszik szépen.
2015. júl. 28. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is, ami a legnehezebb, nyugodj meg!!! Ha pár napig nem eszik vagy kevesebbet eszik, nem lesz semmi baja!

Próbáld meg többször kínálgatni és igyon sok folyadékot gyümi levet.

Közben próbálkozz mindig valami mással, hátha meglesz a hiba:

-hidegebb, melegebb étel

-darabosabb, turmixolt kaja

-másik kanál, másik cumi

-etetőszékben ülve eszik?

-adj a kezébe egy babapiskótát, egy fél banánt, hátha azt elmajszolgatja.

Sok sikert, és ne idegeskedj!!!

2015. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!