Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizik a babátok?

Cumizik a babátok?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyi idősen szokott rá, mennyi idős most, és mennyit van a szájában?
2015. júl. 28. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egynapos kora ota cumizik. Most 9 honapos, cumival alszik el. Beteszem az ágyába, megkeresi a cumiját, becsukja a szemét és elalszik. Napközben nagyon ritkán van a szájában. Tényleg szinte csak alváshoz kell neki. Miután elaludt, ki is esik a szájábol. Egyelöre engem egyáltalán nem zavar, hogy cumizik.
2015. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hetes korában kapott először cumit, amikor a nyűgösségét már nem tudtuk másképp kezelni (azt meg nem akartuk, hogy egész nap kézben legyen). Többnyire csak alváshoz adom oda neki, vagy ha nagyon nyűgös már pl. az autóban, egyébként nincs szem előtt neki.
2015. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is adtunk neki cumit, kb. 2-3 hónapos koráig cumizott, napi szinten, minden altatáskor, aztán rájött, hogyan kell kiköpni. Na, azóta nem használja. Nem szerette sosem. Már két éves.
2015. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy napos kora óta. Most 1 éves. A cumi mindig elérhető helyen van. Van, hogy használja, van, hogy nem. Észre sem veszi, ha a kanapé alá került. Anélkül is épp úgy elalszik, ahogy azzal. Van, hogy lóg a cumi a szájából egész nap, van nap, amikor nem érdekli. Én ennek örülök, egyelőre úgy tűnik, hogy, ha eljön az idő, nem lesz gond elvenni tőle. De nem szeretném mostanában elvenni, sőt az sem zavarna, ha egész nap a szájában lenne. Ha neki úgy jó, akkor hajrá.
2015. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már a kórházban kapott cumit, mert annyira kis nyűgi baba volt akkor. Azóta is csak elalváshoz használja, ha mélyen bealudt ki is esik a szájából. Napközben egyébként nem keresi, így nem is adom oda neki, most 13 hónapos.
2015. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem cumizik, 1 éves.
2015. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy napos korától cumizik, most másfél éves. Majdnem egész nap a szájában van, mivel amúgy dől a nyál a szájából. A cumi mellett kevésbé nyáladzik. Aludni csak cumival alszik el.
2015. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15 hónapos és cumizik. Kb egy hetes korától, mikor elkezdődött a hasfájás. Nem mondanám, hogy cumi függő. Elalváskor igényli csak. Napközben nem lóg a szájában.
2015. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

17 hónapos kislány nem cumizik, ujjszopós lett.

6 hetes kisfiú cumizik, kórházban töltött 5 hetet úgyhogy ott hozzászokott, de jobb is mintha az ujját szopizná ő is. Sztem cumiról könnyebb lesz leszoktatni mint az ujjról a kislányt, igaz csak akkor van a szájába ha álmos meg éhes de hát mégis ezt nem tudom tőle elvenni.

2015. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én próbáltam neki adni, többször is, újszülött korban, és később is, de egyszerűen mindig kiköpte. (Néha reméltem tőle pár perc csendet, de sosem jött össze) Az ujját sem szopja. Úgy látszik ő ilyen. Ha a kezébe akad a cumija - a játékai között van - akkor odahozza nekem, és az én számba dugja. (15 hónapos :))
2015. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!