Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, h egy...

Mit gondoltok arról, h egy hároméves nem mond mondatokat, ha mesél, akkor "aaa"-val köti össze a mondókáját, és nem mutat hajlandóságot a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézetném szakemberrel, aki megmondja, mi a teendő.
2010. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is megnézetném,bár nem írod hogy fiú vagy kislány. Az én lányom 20-hós kora óta szobatiszta,a szomszéd 3 éves fiával van egy szinten beszédbe is. A szomszéd kisfiúnál is 27 hónaposan kezdték el a bilizést. De nem árt egy szakember.A zárójelentésén mkor megszületett nem írtak valamit? A keresztfiam 6 éves most derült ki hogy oxigén hiánnyal született,latinul van a záróján,nem beszél tisztán,a sógórnőm 36 óra vajúdás után nem emlékezett rá hogy lett volna valami baj.Apgar mennyi lett?
2010. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. sajnos nem tudok semmi konkrétat, nem az én gyermekemről van szó. kisfiú.
2010. márc. 6. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3 éves 5 hónapos fiam sem beszél "érthetően", mi értjük, de csúnyán artikulál, 3 hónapja még nem is beszélt, azért jutottunk el egyáltalán idáig, mert meguntuk és 3 hónapja beszédindításra járunk. Amúgy teljesen egészséges, nem fogyatékos, nem volt oxigénhiány, nincs betegsége. De kivizsgáltattuk, és megnyugodtunk. Szobatiszta is azért lett 3 évesen, mert kierőltettem, mivel jött az újabb baba és nem akartam kettőt pelenkázni, magától kényelmesen elvolt a pelusban. Egyszerűen nem adtam rá pelust, hagytam bepisilni-bekakilni (nappal). Egy ideig irtó nehéz volt, aztán néhány hét után rádöbbent, hogy itt bizony nem lesz pelus, és egyszerűbb ráülni a bilire, mint tocsogni naponta ötször. Utána meg éjszakára már maga nem engedte feladni a pelust, és tényleg azóta még baleset sem volt. Pedig reménytelennek tűnt.
2010. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
köszönöm a választ!
2010. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!