Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babátok mivel játszik?

Egy éves babátok mivel játszik?

Figyelt kérdés
Formabedobót már érti? Használja? Építőkockát? Vagy mivel tud már játszani?
2015. júl. 30. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A formabedobót érti, szereti, használja. Van egy kis bevásárló kocsija, abba pakol, tolja. A kemény lapos, színes könyveket lapozgatja, hozza nekem, hogy mutogassak, meséljek neki(pár percig köti le). A többi játékát csak dobálja, néha hordozza, de ennyi. A sláger most minden, ami nem játék. Együtt porszívózunk, törölget, hozza a kis seprűt és azzal sepreget, pakol és pakol. Ez most a menő! :) Építőkockája is van, de nem érdekli, dobálja, ha építünk, akkor lerombolja, nem köti le.
2015. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

az én fiam még nincs egy éves.

de leginkább a kerekek kötik le :) babakocsi kereke, pici autóké, vagy nagyobbaké azt szépen pörgeti őket, de már próbálja tologatni is.

én nem rég vettem neki gumi építő kockát, szeret kis tornyokat építeni, de ezt inkább velem, egyedül nem nagyon köti le.

pár hete kezdett el labdázni, elgurítja utána megy, vagy fogja és megpróbálja eldobni. szoktunk együtt is labdázni.

a formabedobó nem nagyon érdekli, vagyis nem úgy ahogy játszani kéne vele, inkább csak pakolgatja a formákat, "megeszi" őket, forgatja, nézegeti.

még szereti a hűtőmágneseket a hűtőre pakolgatni, azzal is el van vagy 20percet.

és persze a minden szét pakolása, fiókból műanyag edények, fedelek, nejlon zacsik...stb.

2015. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

formabedobot érti, csak még nem sikerul neki beletenni a formákat, amin nem csodálkozom...mert nehezek a formák, kb. 25 formát kéne beletenni..és ezekkozul 4-5 alapforma, háromszog, vagy téglalap, kocka stb. a tobbi 12 águ csillag..vagy kulonbozo amorf formák :D

az épitokockát szereti, tornyot épit, vagy a kis autora teszi a tornyot (3-4db) és tolja. van egy jáétkunk, ahova a golyokat kell bedobni, amik kulonbozo helyekre esnek le, ezeket kell kinyitogatni és megkeresni,- hogy hol vannak a golyok. nálunk is a sláger a porszivozás, porttorlés..illetve, hogy eloveszi azb edényeket és belepakolgatja a játék zoldségeket, majd nagy erokkel keveri. egyébként kisfiurol van szo.

2015. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk olyan a formabedobónk, amibe 3 alapforma megy kör, csillag és 3szög, ebből mindből van 3-3 db. Ezt a fajtát kirakja, de a másikat, amibe sokféle forma van azt nem. Tornyot nem épít, két kockát egymásra rak. Ha én építek azt élvezettel rombolja. Nagy dobozba bepakol, kipakol ez a kedvenc játék. Baby taxi. labda gurigatás. könyvek.
2015. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13 hónapos lányomat a formabedobó nem érdekli, nem tudja. Építőkockázni viszont már szeret, igaz a tornyot rombolni még jobban. :D

Most nagy kedvenc a Fp tanuló kutyus, és a mesekönyvek.

Szeret labdázni és hintázni.

És a konyhaszekrényben rendet tenni :D

És van egy állathangos zongorája, azt is nyomogatja sokat.

2015. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!