Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14hónapos fiam nem mutogat!...

14hónapos fiam nem mutogat! Mit tegyek? Mit jelent ez? Hova vigyem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit kene mutogatnia ?

Kicsit bovebben

2015. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem 18 hós korig ráér vele

amúgy utánzáson alapszik, gondolon nem lát sok mutogatós embert.


talán segítheted ha választások elé állítod.

elé teszel(de ne érje el) 2 macit, hogy melyikkel játszunk, vagy 2 pólót, hogy melyiket akarja felvenni és te bőszen mutogatsz, hogy ezt? vagy ezt? figyel, tanul, nem sok ő is mutogatni fog.

2015. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legalább nem szokik rá a lopásra.
2015. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

itt jól le van írva sokminden

ha csak a mutogatás a baj, nincs ok aggodalomra szerintem

[link]

2015. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is későn kezdte, aztán rájöttem, hogy mi se nagyon mutogatunk, honnan tudná.

Amikor elkezdtem én is mutogatni, hogy "nézd, lámpa/kutya/redőny", nemsokára ő is becsatlakozott. Azóta random mutogat és sokszor nem tudjuk, hogy mire :)

2015. aug. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet gond is, meg nem is. Figyel rád, érti a beszédet, követi a te mutatásodat? KÖveti a tekintetedet? Van-e más tünet is? Stb...
2015. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ad puszit, ölelèst, tàncol kèrèsre. Tapsol, pàpàzik. Ha hívom jön, ha mutatom hol a jàtèka elveszi, ha kèrem ide adja a dolgokat, na jó nem mindig?mert makacs de80% teljesîti a kèrèst. Öltözködik szèpen. Mindenre felmàszik úgy hogy megoldja hogy àlljanak a szèkek egyebek hogy feljusson. Most 2hete kezdett jàrni. Nem fèlős akivel tartja 2lèpèst azzal is feloldódik egy idő utàn, de az emberek nagy rèszèvel nincs gond incselkedik nevetgèl mindig. Szemkontaktust tartja. Imàd bújócskàzni, autózni (brummogva) A hintalovàt egyedül hasznàlja, egyedül megy lefeküdni ha àlmos...stb
2015. aug. 2. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!