Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha gyes ideje alatt születik...

Ha gyes ideje alatt születik meg a második baba, akkor mire leszek jogosult?

Figyelt kérdés
Gondolkodunk a második babán, ha 2 éves lesz el kezdenénk próbálkozni, de nem tudom, hogy akkor mit és mennyit fogok kapni az új rendszer értelmében?
2010. márc. 7. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is pont így tervezzük, hogy amikor a kisfiunk 2 éves lesz, utána szülessen meg a második, de én sem vagyok tisztában azzal, hogy hogyan fog akkor alakulni.
2010. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor hajrá, nem leszek egyedül!:) Egy kicsit tartok tőle, hogy hogyan fogom majd bírni kettővel, de remélem minden jól alakul. Gondolkoztunk, hogy majd később inkább, de így talán jobb lesz, hiszen ahol egynek jut, ott jut majd kettőnek is, és ha oviba járnak majd, akkor én is tudok csak a munkára koncentrálni.
2010. márc. 7. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!