Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti agyalnátok ezen?

Ti agyalnátok ezen?

Figyelt kérdés
Meglátogatnám a barátnőmet,130 kmre van tőlem.Egyik reggel mennék busszal aztán ottalszom ,majd másnap délelőtt hazaindulnék.3 hónapos a fiam ,anyósommal meg férjemnel maradna,tökéletesen tud anyós rá vigyázni ,bár eddig csak max 4-5 óra hosszàt volt rábízva.Ti otthagynátok?Tök szivesen mennék,meg szerintem nem gáz így velük itthagyni ,miért van mégis lelkiismeret furdalásom?Arra gondolok ,hogy majd biztosan hiányzom neki ,sírni fog stb.
2015. aug. 1. 19:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%

Ha most rosszul érzed magad miatta, akkor majd ha a barátnőddel leszel , akkor sem tudsz ellazulni, azon fogsz kattogni, h mi van a babával.

Szerintem még korai 3 hónaposan magára hagyni.

2015. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Hol vagy kérdező? Csak pontozgatsz lefele? Nem ezeket a válaszokat vártad?
2015. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
Jesszus eszembe nem jutott ilyen picin otthagyni pár óránál tovább
2015. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%

én hathetesen hagytam a nagynénjével egy éjszakára, és láss csodát, semmi baja sem lett. magam részértől nem értem ezt a felháborodást.

szerintem menj nyugodtan. miért ne mehetnél?

2015. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Én nem pontozok senkit sem le ,sem fel.Egy ártatlan kérdés volt ,nyugi:D Ha vitatkozni akarsz ne ezen már.

Nyilván nem lenne baja ,de valahogy én sem érzem azt ,hogy ez helyes és el tudnék lazulni.Ez még valóban várat magára.Mindig ő jött ,most új lakása van meg új a város is ,eddig egy helyen laktunk ,pár hónapja költözött.Mondjuk a pár órán szerintem nem kell azért kiakadni:)De ez mindenki saját döntèse.

2015. aug. 2. 01:58
 16/18 anonim ***** válasza:

Így van, mindenkinek a saját döntése. Akkor minek kérdezgeted itt?

De azt hiszem a válaszokból elég egyértelmű, hogy mi erről a vélemény...

2015. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
az előzőekkel ellentétben én azt mondom, hogy 1 éjszakára nyugodtan a nagyszüleinél hagyhatod, főleg, hogy a férjed is ott lesz vele. olyan kicsi még 3hónaposan, hogy nem fogsz neki olyan szinten hiányozni, hogy ne birná ki, főleg hogy az apukája is vele lesz! többször hívd fel őket, hogy minden rendben van-e, de próbáld meg jól érezni magad :)
2015. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem égetően fontos ügyről van szó. Én nem utaznék.
2015. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!