Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba mellett szeretkezni?...

Kisbaba mellett szeretkezni? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Nem egy ismerősömtől hallottam, hogy a babával egy szobában szeretkeznek, amíg mondjuk a kicsi játszik stb.."mert hogy úgysem emlékszik majd rá, úgysem tudja még mit lát.." Csak szerintem nem normális dolog ez? Anyukák, ti hogy oldottátok meg, mit gondoltok erről? Köszi a válaszokat.
2015. aug. 2. 18:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Amikor alszik a saját szobájában akkor szexelünk. Én egy szobában sem tenném még ha alszik akkor sem. A mikor nyaralni voltunk akkor is a délutáni alvása alatt átmentünk a nappaliba. Én nem vagyok benne biztos hogy nem emlékszik rá.
2015. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

Többek között az különböztet meg minket az állatoktól, hogy bár vannak ösztöneink, képesek vagyunk uralkodni rajtuk. Sajnos újra és újra bebizonyosodik, hogy bőven vannak kivételek.

Nem tartom helyesnek, mindennek megvan a maga ideje. Amikor a gyerek ébren van, elsősorban vele foglalkozunk, az intim együttlét az ő elalvása után következik. Külön szobában van a gyerkőcünk, de még a szobaajtókat is becsukjuk olyankor.

2015. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
Én nem csinálnám, akkor sem ha alszik. Számomra elképzelhetetlen, hogy kedvem legyen a szexhez, ha velünk egy légtérben van egy gyerek. (Mégha alszik is.)
2015. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
Gáz. Ha alszik akkor sem csinálnám vele egy szobában
2015. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
4es, komolyan ugy gondolod, hogy normális az ágyon szexelni, mig a gyerek a szönyegröl néz titeket? Mindezt 5-6 éves koráig? Beszarás..
2015. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
engem zavarna,hogy ott van. akkor is ha aludna,már csak a tudat elvenné a kedvem
2015. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%
a lepontónak ennyire furca,hogy nincs szexvágyam a gyerekem mellett? :-)
2015. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
25%

hát mi párszor csináltuk akkor, amikor aludtak már, egy szobában velük, de aztán mindenféle okokból külön költöztünk - mármint másik szobába :D, így már nem gond.

ha nem így lett volna, már akkor se tudnám így, max. amikor csecsemők voltak DE úgy soha nem menne, hogy ébren vannak és mondjuk nézik :O :O :O

2015. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!