Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Johnson's baby termékektől...

A Johnson's baby termékektől mi baja lesz a babának?

Figyelt kérdés
Tudom, fura kérdés, mert pont babakozmetikumokról van szó, de itt olvastam, hogy az milyen rossz. Mi miután elhasználtuk a fölírt gyógyszertári fürdetőt, máris erre váltottunk mindenben, a bőre jól bírja. Akkor nem kell váltanom, ugye?
2015. aug. 2. 22:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%

Az én fiam 4 hónapos kora óta használja a fürdető+sampont, a hintőport és a sensitive törlőkendőjét.

Semmi baja nem volt tőle.

Ez babafüggő.

2015. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is J. fürdetőt használtam, de kb 1 év után (!!!) jött elő az a tünet, hogy a fiam bőre piros lett, ahol hozzáért a fürdető. Ekkor váltottunk Gabira.

Ha nincs semmi tünet, használjátok nyugodtan.

Sok-sok olyan kozmetikum van, amire van, aki allergiás, van, aki nem.

De mondjuk kicsi babánál nem árt, ha olyan dolgokat használtok, ami viszonylag természetes.

Én Krémmánián szoktam olvasni a véleményeket, ott az összetevők is fel vannak sorolva.

2015. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%

Rengeteg rákkeltő adalékot használnak, ezt ők maguk is beismerték.

Én nem tesztelném a gyerekemen, nem most fog mutatkozni bármi is a kemikáliáktól... ez felnőtt korban is előjöhet.

Én biztos nem tenném ki a babámat ennek, nem érdekel az illat, a kényelem, vagy az elégedettség ami a J&J termékek vásárlásakor esetleg elönt. A gyermek mostani és örök egészsége lebeg a szemem előtt, ezért ameddig csak lehet gyógyszertárit használunk. Ha muszáj más márkát akkor Himalaya Herbals baba termékeket veszek. (hintőpor).

2017. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!