Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek a babája utálta a...

Valakinek a babája utálta a babakocsit? Hogyan szeretette meg vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3hónapos a kislányom,az elejétől kezdve utálja a babakocsizast! Sehova sem tudok elmenni vele! Ordít,amíg ki nem veszem! Vannak ritka kivételek is persze,de ahhoz nagyon álmosnak kell lennie! Körbe pakoltam már játékokkal,az is csak egy darabig köti le! Úgy mennék vele órákat sétálni,segítsetek légyszíves!
2015. aug. 5. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek utálták. Csak akkor lett jobb, mikor már meg lehetett emelni a hátát az ülésnek, és tudtak nézelődni.
2015. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csak együttérezni tudok, segíteni nem.

Egyik lányom sem szerette a babakocsit. Az első úgy ordított benne, hogy ciki volt vele bárhová is menni. :)

Ő nem szerette meg egyáltalán, akkor sem amikor már ülni tudott, és nem a mózesben volt (bér ekkor egy kicsivel jobb lett a helyzet, de őszinte leszek: alig vártam, hogy végre járni tudjon, és sétáljunk, ne kelljen babakocsizni).

Második lányom nem volt ennyire vészes, de soha nem volt babakocsi-fan. Amikor áttettük sportrészbe döntve, kb. 4-5 hónaposan, akkor már jobban elnézelődött.

Nekem amúgy kimaradtak a hosszú babakocsis séták az életemből...

2015. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! az én kisfiam is születésétől kezdve utálta..lehetett mózeskosárban,hordozóban, üvöltött...majd 3-4 hónapos korában vettünk egy mei tai hordozókendőt,abban hordtam, de kb.két hónapig, utána váltottunk a babakocsi sportrészére, ő már akkor szépen ült, és ott nézelődni tudott, majd 7.hónapban felállt, 10 hónaposan már ment, most pedig 14 hónaposan csak megy és szalad, így mellőzzük a babakocsit....ha 10 percre beletudom csempészni már örülhetek, utána mászik ki :-) Jótanács???? vannak babakocsiundoros babák, Vida Ágnes babapszichológus Kismamablogján próbáltam jómagam is anno tanácsot kérni, de érdemben nincs rá :-) Kitartás, amikor már tud ülni és nézelődni kifele, akkor lesz egy pár hét,hónap lélegzetvételnyi sétaörömös idő, ám amint tud majd menni, vége...
2015. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ooooo! Ezek nem jó hírek! Pedig olyan szívesen mennék vele,meg hát a levegő neki sem ártana! Utolsó,utana olvasok annak,amiket írtál!

Köszönöm mindenkinek,aki írt,aranyosak vagytok

2015. aug. 5. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is elsősorban hordozókendő-párti, azt viszont imádja. Én nem bánom, mert lényegesen kényelmesebb, mint a babakocsi. Néha, nagy melegben inkább kocsizunk, akkor figyelek rá, hogy minden oka meglegyen, hogy jól érezze magát: éhség, pelus stb. Aztán ha szerencsénk van, megmarad benne 30-40 percet.
2015. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sem szerette túlságosan a mózest, elég hamar el is raktuk. A hordozóban vittük sétálni, mert abból már kilátott és tud nézelődni, nagyon kíváncsi gyerkőc, igaz nem órák hosszat, de 1-1,5 órát egyszerre kényelmesen elvolt benne. Aztán mikor már nagyobb lett úgy 3-4 hónapos korában a sport részbe tettük, az ilyen memória habos kagylós és dönthető vízszintesre is, szóval ha elalszik akkor csak átállítom neki, ha felébred akkor meg tud nézelődni.
2015. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem a babakocsit semmilyen állapotában nem szerette/szereti. Sem a mózest, sem a hordozót, sem a sportrészt. 13 hós, még reménykedem, addig pedig marad a kendő.
2015. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!