Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy bulizunk a baba...

Baj, hogy bulizunk a baba mellett?

Figyelt kérdés

Nem úgy kell elképzelni, hogy minden éjszaka holtrészegre isszuk magunkat.

De én pl. heti egyszer beülök a barátnőimmel koktélozni és vacsorázni valahová, 1-2 havonta elmegyünk wellnessezni, csajos hétvégét tartunk. A vőlegényem is szokott elmenni ide-oda a haverjaival, nyaralni, síelni, túrázni.

Most pl. megyünk majd a Szigetre, addig az anyósom vigyáz a lányunkra (ő alszik nálunk).


Hármasban is szoktunk természetesen menni, elég sokat, de más az, ha az ember a családjával megy valahová és az, hogyha a barátaival, barátnőivel.


Szerintetek ez gond?

Csak mert anyukám kb. lehordott mindennek, amiért így élünk és hogy egy anyukának nem így kellene viselkednie...


2015. aug. 8. 12:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem állt meg az életed, ez igaz. De akkor sem vagy már az, aki szülés előtt voltál. Kicsit soknak tűnik nekem a program. Kicsit lassít a többség ilyenkor.
2015. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Én is soknak találom a heti 1 barátnős estét.

Kicsit irigyellek ugyan, nekem és páromnak is meghaltak a szülei, minket nem hívnak a barátok mivel tudják hogy gyerekkel mennénk. Tedd ami jól esik csak ne nézd le a másikat mert nem teheti meg ezt.

2015. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ezt a kérdést már feltetted, akkor sielni ment a párod, ha jól emlékszem...

Nem tudom miért, de megmaradt :)

2015. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem kicsit sok. Mondjuk gondolom nem dolgozik a párod reggeltöl estig. Se pénznek, se segitségnek nem vagytok szükén gondolom, ezért éltek igy.
2015. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%

Egyaltalan nem sok!

Heti egy baratnos este, teljesen jo, mikor maskor 24 oraig a babaval vagy!

En is igy szereynem, de sajnos nincs segitsegunk, igy egyelore meg nehez. A parom meg este 9 ig dolgozik

2015. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!