Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy bulizunk a baba...

Baj, hogy bulizunk a baba mellett?

Figyelt kérdés

Nem úgy kell elképzelni, hogy minden éjszaka holtrészegre isszuk magunkat.

De én pl. heti egyszer beülök a barátnőimmel koktélozni és vacsorázni valahová, 1-2 havonta elmegyünk wellnessezni, csajos hétvégét tartunk. A vőlegényem is szokott elmenni ide-oda a haverjaival, nyaralni, síelni, túrázni.

Most pl. megyünk majd a Szigetre, addig az anyósom vigyáz a lányunkra (ő alszik nálunk).


Hármasban is szoktunk természetesen menni, elég sokat, de más az, ha az ember a családjával megy valahová és az, hogyha a barátaival, barátnőivel.


Szerintetek ez gond?

Csak mert anyukám kb. lehordott mindennek, amiért így élünk és hogy egy anyukának nem így kellene viselkednie...


2015. aug. 8. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy gond, anyukád nagyon felfújja a dolgot.
2015. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem semmi gond nincs ezzel! :)
2015. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Dehogy baj, menjetek csak nyugodtan. Úgy is ti érzitek, hogy mennyi fér bele, mennyit tudtok úgy elmenni, hogy a gyereketek se érezze meg a hiányt és neki is rendben legyen a dolog.


Nem tudom anyukád hogy képzelte.. Nem csak anya vagy, hanem feleség és leginkább nő is.

Biztos úgy gondolja, hogy ki se kéne mozdulnod mellette..persze a férjed mehet, hisz úgyis ő az úr a háznál, de neked engedelmes otthon kéne lenned, főznöd, mosnod, takarítanod.


Ne foglalkozz anyáddal. Bár én biztos helyretettem volna, ha nekem esik és elhord mindennek.

2015. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

A nagymamák erre valók! Ne tiltakozzon a rendeltetésszerű használata ellen!

Meg kell neki mondani, hogy mikor gyereket vállalt, arra is gondolnia kellett volna, hogy a gyereknek is lesz gyereke!

2015. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem gond, én is így szeretnék élni, csak a szoptatás alatt még nem olyan könnyű.
2015. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Mennyi idős a baba? Az sem mindegy. Amúgy még elég fiatalok lehettek, ha Szigetre vágyódtok.

Meg anyagilag sem állhattok rosszul, ha ennyi minden belefér.

2015. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
10 hónapos a kislányunk.
2015. aug. 8. 14:20
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
10 honapos mellett mar lehet. Ha megtehetitek. Van ra keretetek es aki vigyaz a babara, miert ne?
2015. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De ez a születése után is így volt. Mindig szakítottam időt arra, hogy jól nézzek ki és formában tudjak maradni, ne érezzem azt, hogy az anyaság miatt megállt az életem.
2015. aug. 8. 14:23
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek így kéne.
2015. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!