Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magatokkal vinnétek a babát a...

Magatokkal vinnétek a babát a szépségszalonba?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek.

5 hetes a babánk, jövő héten megyek következőleg "szépülni", mikor először mentem, amióta itthon vagyunk, addig apa vigyázott rá.

A következő a helyzet:

2 hetente jártam a pici előtt manikűrre és pedikűrre. A 2. héten eljött a manikűrösöm és megcsinálta nálunk a körmeimet, másodjára már el tudtam menni én. Viszont a szépségszalon több idő, mert akkor az egész délelőttöt/délutánt ott töltöm (gyantáztatás, szemöldökfestés, hajfestés, arcmasszírozás, szempillatöltetés) és nem tudom, hogy a későbbiekben vihetem-e majd a kislányunkat, vagy bízzam addig másra.

Több barátnőm viszi magával a gyerekeiket és nem szokott gond lenni, azt mondják. Meg mikor legutóbb voltam, akkor is volt ott egy babakocsis anyuka, neki csinálták a haját, a pici pedig aludt a kocsiban, majd mikor felébredt, átvette az ölébe.


De én picit bizonytalan vagyok... Szerintetek melyik az a kor, amikor már nyugodtan vihetem magammal?

Értelemszerűen egy 1-2 órás kávézáson, vagy hasonlón nem gondolkoznék ennyit, bár lehet, hogy én reagálom túl.


2015. aug. 9. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Én nem vinném, az a pár óra legyen a tiéd.
2015. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Az élet nagy problémái...
2015. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Értelemszerűen vannak ennél nagyobb problémáink is. De azok nem tartoznak másra, nem szeretném az internetre kiírni őket.

Ez az oldal nem azért van, hogy BÁRMIT megkérdezhessek?

2015. aug. 9. 12:58
 4/13 anonim ***** válasza:
először is kérdezd meg az ott dolgozókat. ha kedvesek és nem bánják,akkor vidd.azonban fontos,hogy pl a hajfestékből felszabaduló gázokat ne lélgezze be. de ez csak egy példa volt. de nyilván gyantáztatás közben nincs ilyen
2015. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Attól is függ, hogy szopik-e vagy tápszeres. Ha tápszeres, egyértelműen otthon hagynám, ha viszont szopik, akkor vinném (de csak úgy, ha megoldható, hogy ne kelljen a vegyszert szagolnia pl. hajfestésnél, nehogy megfázzon a klímás helyiségben stb.). Emellett fontos, hogy normálisak legyenek az ott dolgozók és ez nekik ne okozzon problémát, de nyilván Te ismered őket.

Én 2,5 hónapos gyerkőcömet vittem magammal fodrászhoz, de csak hajvágásra és olyan időpontot beszéltünk meg, amikor kevesen voltak és nem csináltak senkinek hajfestést. A hordozóban elnézelődött, a fodrászom pedig igyekezett, hogy mielőbb elkészüljek. :)

2015. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem, mert túl sok mindent csináltatsz, plusz a hajfestés is!
2015. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
nalunk ki van irva a fodraszatba, hogy gyermeket a szalonba csak akkor vigyunk, ha maximalisan eszrevehetetlenul tud viselkedni, mert masok pihenni mennek a szalonba. ezzel maximalisan egyet ertek, es ezert nem vinnek el egy 5 hetest magammal
2015. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
h a alszik ok, de ha nem alszik, sír, éhes, bekakil, stb, gondolom, nem szoptatod.... de akkor is kell neki készíteni tápszert. ilyenkor mit csinálsz vele? Miért nem fizetsz egy bébiszittert?
2015. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En csak azert nem vonnem, hogy ne lelegezze be a gozoket. Hajfestek, koromlakk, sok egy 5 hetes tudejenek.
2015. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem is tudnám vinni,meg egy gyerek amúgy sem odavaló,meg nem hiszem hogy örülnének neki.
2015. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!