Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kortól adható...

6 hónapos kortól adható TEJJEL oldódó tejpép? Nestlés.

Figyelt kérdés

Ilyet találtunk és mivel nem láttam,hogy tejjel kell elkészíteni,csak annyit,hogy 6 hónapos kortól adható,megvettem.10 hós a babám,akkor hogyan csináljam meg neki?

Gondoltam arra,hogy vízzel hígítom,de akkor szerintem elég érdekes íze lenne...


2010. márc. 8. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tejjel oldodo tejpep az azt jelenti hogy elkeszited a tapszert es hozzaadod a bizonyos kanalnyi tejpepet.Nem ertem pontosan,mire gondolsz,tehat nem tehentejre gondoltak a gyartok!
2010. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Miért ne lenne adható? Te mikortól kaptál tejet?Beteg vagy tőle?Ha a régieknek nem lett tőle semmi baja,akkor a mai babák egyrészének miért lenne? Sokan adnak még ma is a babáiknak pici koruk óta tejet,legalábbis az isemrőseim közül. Ez csak egy újabb ijesztgetés,amit azért találtak ki,hogy több tápszer fogyjon.Én már 3 hónapos kora óta adok a babámnak tejet,és nincs semmi baja,egészséges 13 hónapos.
2010. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
1ik tejpépet sem kell tejjel csinálni. melegvízzel kell a port összekeverni.
2010. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor szerencses vagy
2010. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Pontosan melyikrol van szo?
2010. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
[link] tejmentes es tapszerrel kell osszekeverni.
2010. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocsi nem jott be,tehat a humananak van tejmentes tejpepje amit tapszerrel kell osszekeverni
2010. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2010. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
errol van szo
2010. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Régóta adom a tejpépet a babámnak,de ilyennel még nem találkoztam.Mindet vízzel kellett hígítani,ezt nem.

A neve:Nestlé Alete.

Csokis.

Lehet tejjel és tápszerrel is hígítani.

Csak arra voltam kíváncsi,hogy mivel 1 éves korig nem ajánlják a tejet(és itt lehet vitatkozni,ki adja,ki nem,én nem adom,nem sietek sehová,ihat még életében elég tejet),ezért voltam elképedve,hogy 6 hótól lehet adni...

2010. márc. 8. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!