Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő "kell", de melyik?

Légzésfigyelő "kell", de melyik?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni nekem abban, hogy melyik légzésfigyelő a legjobb egy 7 hónapos baba számára?

Nem egy úri flanc miatt kell vennem, hanem mert beteg a kicsim. Ötlet javaslat?


2015. aug. 13. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Angel Car-nak a legjobb a híre és legnépszerűbb
2015. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

A korházban nem adtak?

Ha egy gyermek beteg akkor neki adnak a korházban elemes légzés figyelöt ami állandóan a mellkasára van erösítve. Ehhez jár egy oktatás is ahol megmutatják mit kell tenni ha leáll a légzése.


Az alváshoz használt légzés figyelök az elsö 6 hónapra vannak, amikor a bölcsö halál miatt nagyobb a riziko.

Gondolom most derült ki, hogy a gyerkenek leállhat a légzése, erre a korháznak kellene adnia egy figyelöt ami biztonságos.

Nekem abarátnöm kisfia született légesi problémával, amit 1 éves korára nött el teljesen,a ddig ez az állandó légzés figyelö volt rajta. Az én lányomnak csak a 20 mp-es leállásai voltak így néha csipogott a légzés figyelö, de 3 hós korára elnötte.

2015. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

BabySense, orvostechnikai műszer. Sok kórházban is használják, külföldön is.

Az V. verziót ajánlom, a gyártóval beszéltem vásárlás előtt és ő mondta, hogy bár van újabb, egyelőre ez a legbeváltabb készülékük.

2015. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem adtak a kórházban, csak azt mondták, hogy szerezzek be egyet, hogy ha baj van, azonnal tudjak reagálni rá. Így is fölkelek hozzá 1,5 max 2 óránként, de ez sajnos nem lesz elég, ha a közben történik valami, és nem állhatok ott az ágyánál egész éjjel :/
2015. aug. 13. 14:38
 5/11 anonim ***** válasza:
ha éjjel-nappal(pl babakocsiban) kell használni, lehet kapni pelenkára csiptetőset.
2015. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nappal tudom figyelni, de éjjel azért jó lenne aludni is :/
2015. aug. 13. 14:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Nappal nem tudod figyelni, mert annyira piciket lélegeznek az újszülöttek, hogy sokszor úgy tűnik, mintha nem vennének levegőt. Ránézésre lehetetlen megállapítani néha, hogy lélegzik-e.


Babakocsiban szerintem semelyik nem használható, mert a babakocsi rezgése becsapja a műszereket.

Légzésfigyelőnél arra figyeljetek, hogy az amúgy keményebb matrac (pl kókuszmatrac) alá egy vékony bútorlapot tegyetek be. Ezzel el lehet kerülni a téves riasztásokat.

2015. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 hónapos, így kicsit egyszerűbb a nappal...talán :/
2015. aug. 13. 15:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Snuza hero vagy Respisense. Ezek pelusra csatolható, mobil légzésfigyelők, a hasi légzőmozgàst figyelik, ìgy babakocsiban is hasznàlhatod.
2015. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Majdnem mindegy, hogy melyiket veszed, lényeg, hogy olyan készüléket válassz, amelyik rendelkeziknorvostechnikai minősítéssel. Nagyon népszerű nálunk az AngelCare, de ebbe szerintem belejátszik egy pici sznobizmus is, elnézést az érintettektől! Nagyon jó készülék, de a többi minősített készülék is ugyanezt tudja, olykor olcsóbban, kiváló szervizháttérrel.

Mi baby control-t használunk. Magyar termék, orvostechnikai készülék, és ha a Heim Pál gyermekkórhznak jó, akkor nekünk is.

Azt válaszd, amelyik neked a legszimpatikusabb!

2015. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!